Celkové zdravíCelkové zdraví0%

Dragan Vujovič Celkové zdravíTřítýdenní video-kurz s titulem "Celkové zdraví" pocházející od známého odborníka Dragana Vujoviče Vám poradí, jak život prožít v trvalé rovnováze a zdraví. Převážná část nemocí je způsobena pouze psychosomaticky, tedy Vaší myslí, je tedy logické, že pokud začnete myslet jinak, může se to následně výrazně pozitivně odrazit na Vašem zdravotním stavu.Pro koho je program "Celkové zdraví určen?Vzdělávací program "Celkové zdraví" je vysoce efektivní a užitečný zcela pro každého bez rozdílu věku, kdo chce zlepšit svůj zdravotní stav či předcházet nemocím. Základní informace o kurzu "Celkové zdraví"Zdraví je jedna z nejdůležitějších a nejcennějších hodnot, které můžete mít, proto je nutné jej nepodceňovat a pečlivě se o své zdraví starat. Odpovězte si na otázku, jak jste na tom Vy s Vaším zdravím, cítíte se vitální, svěží, či se naopak necháváte ovlivnit okolím. Ať už je odpověď na tuto otázku jakákoli, Dragan Vujovič Vám ve svém programu poskytne účinný systém mentálního cvičení.Velká část nemocí je totiž ukryta ve Vaší mysli a pokud se Vám podaří své myšlení obrátit jiným směrem, prokazatelně se to projeví i na Vašem zdraví. Pomocí tohoto programu se Vám podaří zlepšit vztah k sám sobě a získat tak efektivní celoživotní návod směřující k vytvoření krásného zdravotního stavu.Co Vám přinese kurz "Celkové zdraví"?Video-kurz "Celkové zdraví" se skládá celkem ze tří modulů, ve kterých se dozvíte, jak:neutralizovat stres (neutralizace hlavních stresových příčin, relaxační mentální techniky),zlepšovat své zdraví (preventivní práce na svém zdraví, postupy pro rychleé a efektivní odhalení zdravotních problémů, mobilizace sebe a své imunity, kontrola bolesti, spánku či nespavosti),zvýšit sebevědomí (poznání Vaší hodnoty a jedinečnosti, obnova sebevědomí, techniky pro podporu sebevědomí, atd.).Kdo je Dragan Vujovič?Autor vzdělávacího programu Dragan Vujovič je velmi zkušený mentální trenér a lektor osobního rozvoje, jehož začátky sahají až do roku 1988. Na svém účtě už má celkem 62 vzdělávacích produktů, více než 500 úspěšně pořádaných seminářů a více než 45 000 lidí prošlo osobním Draganovým školením a tréninkem.
3 509

Popis

Celkové zdraví

Třítýdenní video-kurz s titulem "Celkové zdraví" pocházející od známého odborníka Dragana Vujoviče Vám poradí, jak život prožít v trvalé rovnováze a zdraví. Převážná část nemocí je způsobena pouze psychosomaticky, tedy Vaší myslí, je tedy logické, že pokud začnete myslet jinak, může se to následně výrazně pozitivně odrazit na Vašem zdravotním stavu.

Pro koho je program "Celkové zdraví určen?

Vzdělávací program "Celkové zdraví" je vysoce efektivní a užitečný zcela pro každého bez rozdílu věku, kdo chce zlepšit svůj zdravotní stav či předcházet nemocím.

Základní informace o kurzu "Celkové zdraví"

Zdraví je jedna z nejdůležitějších a nejcennějších hodnot, které můžete mít, proto je nutné jej nepodceňovat a pečlivě se o své zdraví starat. Odpovězte si na otázku, jak jste na tom Vy s Vaším zdravím, cítíte se vitální, svěží, či se naopak necháváte ovlivnit okolím. Ať už je odpověď na tuto otázku jakákoli, Dragan Vujovič Vám ve svém programu poskytne účinný systém mentálního cvičení.

Velká část nemocí je totiž ukryta ve Vaší mysli a pokud se Vám podaří své myšlení obrátit jiným směrem, prokazatelně se to projeví i na Vašem zdraví. Pomocí tohoto programu se Vám podaří zlepšit vztah k sám sobě a získat tak efektivní celoživotní návod směřující k vytvoření krásného zdravotního stavu.

Co Vám přinese kurz "Celkové zdraví"?

Video-kurz "Celkové zdraví" se skládá celkem ze tří modulů, ve kterých se dozvíte, jak:

  • neutralizovat stres (neutralizace hlavních stresových příčin, relaxační mentální techniky),
  • zlepšovat své zdraví (preventivní práce na svém zdraví, postupy pro rychleé a efektivní odhalení zdravotních problémů, mobilizace sebe a své imunity, kontrola bolesti, spánku či nespavosti),
  • zvýšit sebevědomí (poznání Vaší hodnoty a jedinečnosti, obnova sebevědomí, techniky pro podporu sebevědomí, atd.).

Kdo je Dragan Vujovič?

Autor vzdělávacího programu Dragan Vujovič je velmi zkušený mentální trenér a lektor osobního rozvoje, jehož začátky sahají až do roku 1988. Na svém účtě už má celkem 62 vzdělávacích produktů, více než 500 úspěšně pořádaných seminářů a více než 45 000 lidí prošlo osobním Draganovým školením a tréninkem.

Podobné kurzy z kategorie

Efektivní návod, jak zvýšit sebevědomí v “Tajemství sebe…

0.0%
Tajemství sebe-vědomí. V ebooku s názvem "Tajemství sebe-vědomí" od Alice Kirš …

Průvodce v navazování kontaktů - ebook "Když chceš víc..."

0.0%
Ebook: Když chceš víc.... Olga Strnadová pro Vás připravila praktického …

Ebook: Jak zvládnout stres

0.0%
Stres je negativní faktor, který má nepříznivý vliv na Vaše zdraví. Tento …