Efektivní učeníEfektivní učení0%

Dragan Vujovič Efektivní učeníPokud nevíte, jak se učit mnohem rychleji a účinněji než doposud, Dragan Vujovič Vám ve svém video tréninku s titulem “Efektivní učení“ poskytne techniky učení s přihlédnutím na emoční stav, ve kterém se v daném okamžiku nacházíte. S Draganem Vujovičem se naučíte využívat obě dvě hemisféry mozku. Pro koho je "Efektivní učení"?Vzdělávat se a učit se novým věcem můžeme ba naopak i dokonce musíme celý život, proto i tento program je vytvořen pro všechny, kteří chtějí proces učení zefektivnit a několikanásobně zrychlit.Základní informace o kurzu "Efektivní učení"Představte si, že si jednotlivé věci umíte snadno zapamatovat, uložit si jej do dlouhodobé paměti či se velké množství obsahu naučit za mnohem kratší dobu než kdykoli dřív s trvalým uložením v naší paměti. Člověk, jako lidská bytost a jeho mozek je geniálně vybaven na proces nového osvojování si znalosti, ale převážná většina z nás ho stále správným a dostatečným způsobem nestimuluje, učí se způsobem “biflování“ a vše si ukládá do krátkodobé paměti. Dragan Vujovič Vám v třítýdenním video-kurzu “Efektivní učení“ ukáže správný směr, naučí Vás konkrétní techniky efektivní spolupráce s mozkem. Co získáte v programu "Efektivní učení"?V programu "Efektivní učení" získáte potřebné dovednosti a mentální techniky, které Vám pomohou lépe si zapamatovat, pochopit a používat jakoukoli informaci. Konkrétně získáte tři moduly, jak:neutralizovat stres (neutralizace hlavních příčin stresu, relaxační mentální techniky podmiňující dlouhodobé zdraví),zlepšovat své zdraví (prevence zdraví, objevení zdravotních potíží, mobilizace sebe sama a imunity, kontrola bolesti, spánku, nespavosti), se efektivně učit (chyby v procesu učení, inteligence, paměť, mentální techniky - "Mentální sprcha" umožňující kontrolovat únavu a emoce, "Paměťové háčky" sloužící k zapamatování velkého množství informací, k zlepšení vizualizace a intuice či technika "Tři prsty" atd.).Kdo je Dragan Vujovič?Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit 
3 509

Popis

Efektivní učení

Pokud nevíte, jak se učit mnohem rychleji a účinněji než doposud, Dragan Vujovič Vám ve svém video tréninku s titulem “Efektivní učení“ poskytne techniky učení s přihlédnutím na emoční stav, ve kterém se v daném okamžiku nacházíte. S Draganem Vujovičem se naučíte využívat obě dvě hemisféry mozku.

Pro koho je "Efektivní učení"?

Vzdělávat se a učit se novým věcem můžeme ba naopak i dokonce musíme celý život, proto i tento program je vytvořen pro všechny, kteří chtějí proces učení zefektivnit a několikanásobně zrychlit.

Základní informace o kurzu "Efektivní učení"

Představte si, že si jednotlivé věci umíte snadno zapamatovat, uložit si jej do dlouhodobé paměti či se velké množství obsahu naučit za mnohem kratší dobu než kdykoli dřív s trvalým uložením v naší paměti. Člověk, jako lidská bytost a jeho mozek je geniálně vybaven na proces nového osvojování si znalosti, ale převážná většina z nás ho stále správným a dostatečným způsobem nestimuluje, učí se způsobem “biflování“ a vše si ukládá do krátkodobé paměti.

Dragan Vujovič Vám v třítýdenním video-kurzu “Efektivní učení“ ukáže správný směr, naučí Vás konkrétní techniky efektivní spolupráce s mozkem.

Co získáte v programu "Efektivní učení"?

V programu "Efektivní učení" získáte potřebné dovednosti a mentální techniky, které Vám pomohou lépe si zapamatovat, pochopit a používat jakoukoli informaci. Konkrétně získáte tři moduly, jak:

  • neutralizovat stres (neutralizace hlavních příčin stresu, relaxační mentální techniky podmiňující dlouhodobé zdraví),
  • zlepšovat své zdraví (prevence zdraví, objevení zdravotních potíží, mobilizace sebe sama a imunity, kontrola bolesti, spánku, nespavosti),
  •  se efektivně učit (chyby v procesu učení, inteligence, paměť, mentální techniky - "Mentální sprcha" umožňující kontrolovat únavu a emoce, "Paměťové háčky" sloužící k zapamatování velkého množství informací, k zlepšení vizualizace a intuice či technika "Tři prsty" atd.).

Kdo je Dragan Vujovič?

Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit 

Podobné kurzy z kategorie

Profil osobnosti (pro muže)

0.0%
Zjisti svůj jedinečný profil osobnosti v online testu (pro muže) s podrobným …

Prodávám profesionálně s NLP (18.4.2015)

0.0%
Vzpomeňte si, když jste si něco naposledy koupili, viděli jste to, někdo vám o …

Komfortní zóna: konečná stanice, vystupte

0.0%
Strach je pro lidi přirozený, ale jeho nadměrné množství by nemělo člověku …