Ebook: Jak sebeláska léčíEbook: Jak sebeláska léčí0%

Lucie Kolaříková Jak sebeláska léčíEbook s titulem “Jak sebeláska léčí“ od expertky v oblasti osobního rozvoje Lucie Kolaříkové Vám v základních oblastech lidského života vysvětlí léčebný účinek sebelásky. Otevřte tedy sebelásce dveře a začněte prožívat zcela jiný život nabízející nové možnosti. Pro koho je ebook “Jak sebeláska léčí“ určen?“Jak sebeláska léčí“ je vhodný zcela pro všechny, kteří si chtějí vytvořit lepší vztah k sobě samým. Sebeláska je důležitou součástí našeho života, a proto by na jejím nalezení, rozvíjení či prohloubení měl pracovat opravdu každý. Na co se můžete v ebooku “Jak sebeláska léčí“ těšit?Lucie Kolaříková Vás ve svém ebooku "Jak sebeláska léčí" provede celkem šesti důležitými oblastmi, na kterých Vám vysvětlí zázračný účinek dobrého a zdravého vztahu k sobě samým. Konkrétně se jedná o oblast práce, financí, léčení strachu, vztahů, sexuality a v neposlední řadě zdraví. Pokud máte pocit, že nejste dostatečně dobrá, cítíte se neschopná, či trpíte přílišnou sebekritikou, nechte sebelásku vstoupit do všech zmíněných oblastí a začnete pozorovat výrazné změny. Pomocí sebelásky se Vám pomalu, ale jistě podaří pouštět uzdu své fantazie, začnete tedy tak realizovat své sny a přání, rozpoznáte nové cesty a příležitosti a Váš dosavadní život nabere zcela jiný směr, bohatší směr. Sebeláska ale není pouze teorie, jedná se zejména o praxi, je tedy nezbytné ji pěstovat, trénovat a hledat nové cesty, jak jí přijímat. Kdo je Lucie KolaříkováAutorka ebooku Lucie Kolaříková je nedílnou součástí úspěšného projektu Ženy ženám. Je průvodkyní na cestě za osobním potenciálem a už třetím rokem šíří sebelásku pomocí živých setkání, seminářů a online programů. Pravidelně také přispívá do časopisů a má za sebou již několik úspěšných televizních vysílání.
Za email

Popis

Jak sebeláska léčí

Ebook s titulem “Jak sebeláska léčí“ od expertky v oblasti osobního rozvoje Lucie Kolaříkové Vám v základních oblastech lidského života vysvětlí léčebný účinek sebelásky. Otevřte tedy sebelásce dveře a začněte prožívat zcela jiný život nabízející nové možnosti.

Pro koho je ebook “Jak sebeláska léčí“ určen?

Jak sebeláska léčí“ je vhodný zcela pro všechny, kteří si chtějí vytvořit lepší vztah k sobě samým. Sebeláska je důležitou součástí našeho života, a proto by na jejím nalezení, rozvíjení či prohloubení měl pracovat opravdu každý.

Na co se můžete v ebooku “Jak sebeláska léčí“ těšit?

Lucie Kolaříková Vás ve svém ebooku "Jak sebeláska léčí" provede celkem šesti důležitými oblastmi, na kterých Vám vysvětlí zázračný účinek dobrého a zdravého vztahu k sobě samým. Konkrétně se jedná o oblast práce, financí, léčení strachu, vztahů, sexuality a v neposlední řadě zdraví.

Pokud máte pocit, že nejste dostatečně dobrá, cítíte se neschopná, či trpíte přílišnou sebekritikou, nechte sebelásku vstoupit do všech zmíněných oblastí a začnete pozorovat výrazné změny. Pomocí sebelásky se Vám pomalu, ale jistě podaří pouštět uzdu své fantazie, začnete tedy tak realizovat své sny a přání, rozpoznáte nové cesty a příležitosti a Váš dosavadní život nabere zcela jiný směr, bohatší směr.

Sebeláska ale není pouze teorie, jedná se zejména o praxi, je tedy nezbytné ji pěstovat, trénovat a hledat nové cesty, jak jí přijímat.

Kdo je Lucie Kolaříková

Autorka ebooku Lucie Kolaříková je nedílnou součástí úspěšného projektu Ženy ženám. Je průvodkyní na cestě za osobním potenciálem a už třetím rokem šíří sebelásku pomocí živých setkání, seminářů a online programů. Pravidelně také přispívá do časopisů a má za sebou již několik úspěšných televizních vysílání.

Podobné kurzy z kategorie

Cyklický magnet

0.0%
Tento magnet na ledničku není jen ozdobou – otáčejte duhovým kolečkem tak, aby …

Jak být sám sebou?

100.0%
 JAK DOSTAT SVÉ EMOCE A MYŠLENKY POD KONTROLU? Autorka kurzu Monika …