Kniha o růžiKniha o růži0%

Petr Zeman Kniha o růžiTištěná kniha pocházející od mentora a kouče Petra Zemana s titulem "Kniha o růži" Vás zavede do tajů Ho´oponopono, Toltécké šamanské tradice a starobylé symboliky. S touto knihou se Vám podaří naleznout nový duchovní rozměr.Pro koho je “Kniha o růži“?Kniha je vhodná pro všechny, které zajímá tato tématika starobylých šamanských tradic, s jejíž pomocí se Vám podaří transformovat Váš dosavadní život a jeho jednotlivé oblasti do zcela rozdílných dimenzí. Co je obsahem “Knihy o růži“V této knize nahlédnete do tajů a významů šamanských elementů, principů duality, a pokud toto nově získané poznání aplikujete v reálním životě, podaří se Vám porozumět světu. Předimenzujete Váš život, vztahy, podnikání do zcela jiných rozměrů a posunete tak kvalitu svého života na vyšší úroveň. V autorově dílu "Kniha o růži" je pojednáváno např. o:Ho´oponopono (stará technika pro vytváření hojnosti, zdraví a míru pocházející z Havaje),pěti dohodách (moudrost starých Toltéků, dohody, pomocí kterých dosáhnete smysluplnějšího, bohatšího a lepšího života),čtyřech elementech (oheň, voda, vzduch, země),starobylé symbolice (růže, kříž, pentagram),praktických dopadech v běžném životě, ale i v podnikání.Kdo je Petr Zeman?Petr Zeman disponuje hlubokými znalostmi a zkušenostmi v mnoha životních směrech a oborech. Některé na sebe navazují více, jiné spolu zdánlivě nesouvisí. Petr nahlíží na jednotlivá témata z odstupu, v širších souvislostech a inovativním pohledem. Má schopnost propojovat nová poznání, znalosti a skládat z nich jakousi mozaiku, která umožňuje posouvat jednotlivé životní celky na vyšší úroveň. Ve svém volném čase je Petr také vášnivým mořeplavcem, fotografem a jeskynářem.
200

Popis

Kniha o růži

Tištěná kniha pocházející od mentora a kouče Petra Zemana s titulem "Kniha o růži" Vás zavede do tajů Ho´oponopono, Toltécké šamanské tradice a starobylé symboliky. S touto knihou se Vám podaří naleznout nový duchovní rozměr.

Pro koho je “Kniha o růži“?

Kniha je vhodná pro všechny, které zajímá tato tématika starobylých šamanských tradic, s jejíž pomocí se Vám podaří transformovat Váš dosavadní život a jeho jednotlivé oblasti do zcela rozdílných dimenzí.

Co je obsahem “Knihy o růži“

V této knize nahlédnete do tajů a významů šamanských elementů, principů duality, a pokud toto nově získané poznání aplikujete v reálním životě, podaří se Vám porozumět světu. Předimenzujete Váš život, vztahy, podnikání do zcela jiných rozměrů a posunete tak kvalitu svého života na vyšší úroveň.

V autorově dílu "Kniha o růži" je pojednáváno např. o:

  • Ho´oponopono (stará technika pro vytváření hojnosti, zdraví a míru pocházející z Havaje),
  • pěti dohodách (moudrost starých Toltéků, dohody, pomocí kterých dosáhnete smysluplnějšího, bohatšího a lepšího života),
  • čtyřech elementech (oheň, voda, vzduch, země),starobylé symbolice (růže, kříž, pentagram),
  • praktických dopadech v běžném životě, ale i v podnikání.

Kdo je Petr Zeman?

Petr Zeman disponuje hlubokými znalostmi a zkušenostmi v mnoha životních směrech a oborech. Některé na sebe navazují více, jiné spolu zdánlivě nesouvisí. Petr nahlíží na jednotlivá témata z odstupu, v širších souvislostech a inovativním pohledem. Má schopnost propojovat nová poznání, znalosti a skládat z nich jakousi mozaiku, která umožňuje posouvat jednotlivé životní celky na vyšší úroveň. Ve svém volném čase je Petr také vášnivým mořeplavcem, fotografem a jeskynářem.

Podobné kurzy z kategorie

Kouření vážně neškodí

0.0%
Co zabíjí? Cigarety nebo lidská mysl, která vše provádí?

E-Book: Návod na ženy

0.0%
Dana-Sofie Šlancarová a Erik HutterNávod na ženyaneb průvodce moderního muže …