SMS koučSMS kouč0%

Jan Čepelka SMS koučProgram "SMS kouč" od autora Jana Čepelky představuje revoluční platformu zahrnující sebekoučovací systém, který Vám umožní rozvinout či posílit Váš skrytý potenciál. Prostřednictvím intuitivní práce formou SMS dosáhnete velmi brzo viditelných výsledků, které Vám umožní žít bohatší a plnohodnotnější život.Pro koho je "SMS kouč" určen?Pro každého z nás jsou důležité jiné priority. Program "SMS kouč" je založen na Vaší aktuální situaci, poskládá pro Vás sadu sebekoučovacích otázek, pomáhá tedy individuálně. Na základě toho, že tento program funguje pomocí SMS, je vhodný i pro lidi s nižší či dokonce žádnou počítačovou nebo internetovou gramotností.Jak "SMS kouč" funguje?"SMS kouč" se za velmi krátkou dobu stal úspěšným a revolučním řešením v oboru koučinku a jedničkou na poli sebekoučovacích programů. Stačí si pouze vybrat jeden z nabízejících balíčků a můžete se ihned začít vzdělávat. Základem tohoto programu je pravidelné zasílání SMS zpráv v předem dohodnutý čas po stanovenou dobu. SMS zprávy zákazník obdrží vždy ráno a večer. V každé SMS zprávě zákazník obdrží otázku, která mu je zasílána na základě analýzy individuálních údajů, které klient uvede do vstupného dotazníku. V tomto programu je spojeno několik neuro psychologických technik, které Vám stačí trénovat každý den, po dobu 5 min. ráno a večer.Jaké balíčky SMS koučinku si můžete vybrat?Můžete si vybrat celkem mezi čtyřmi balíčky, které se liší délkou vzdělávacího programu, cenouvou hranicí a mírně svým obsahem. Konkrétně si můžete vybrat:Trénink Focus v hodnotě 1 190 Kč,Trénink Success v hodnotě 1 980 Kč,Trénink Premium v hodnotě 1 980 Kč čiTrénink VIP Gold v hodnotě 9 800 Kč.Kdo je Jan Čepelka?Kouč, mentor, tvůrce egosynergických přístupů Jan Čepelka je autorem tohoto motivujícího a rozvíjejícího se vzdělávacího programu. Jan je velký znalec v oblasti různých lidských povah a mozku. V osobním životě svůj čas rád věnuje rodině a chvilku si také utrhne pro létání.
1 190

Popis

SMS kouč

Program "SMS kouč" od autora Jana Čepelky představuje revoluční platformu zahrnující sebekoučovací systém, který Vám umožní rozvinout či posílit Váš skrytý potenciál. Prostřednictvím intuitivní práce formou SMS dosáhnete velmi brzo viditelných výsledků, které Vám umožní žít bohatší a plnohodnotnější život.

Pro koho je "SMS kouč" určen?

Pro každého z nás jsou důležité jiné priority. Program "SMS kouč" je založen na Vaší aktuální situaci, poskládá pro Vás sadu sebekoučovacích otázek, pomáhá tedy individuálně. Na základě toho, že tento program funguje pomocí SMS, je vhodný i pro lidi s nižší či dokonce žádnou počítačovou nebo internetovou gramotností.

Jak "SMS kouč" funguje?

"SMS kouč" se za velmi krátkou dobu stal úspěšným a revolučním řešením v oboru koučinku a jedničkou na poli sebekoučovacích programů. Stačí si pouze vybrat jeden z nabízejících balíčků a můžete se ihned začít vzdělávat.

Základem tohoto programu je pravidelné zasílání SMS zpráv v předem dohodnutý čas po stanovenou dobu. SMS zprávy zákazník obdrží vždy ráno a večer. V každé SMS zprávě zákazník obdrží otázku, která mu je zasílána na základě analýzy individuálních údajů, které klient uvede do vstupného dotazníku. V tomto programu je spojeno několik neuro psychologických technik, které Vám stačí trénovat každý den, po dobu 5 min. ráno a večer.

Jaké balíčky SMS koučinku si můžete vybrat?

Můžete si vybrat celkem mezi čtyřmi balíčky, které se liší délkou vzdělávacího programu, cenouvou hranicí a mírně svým obsahem. Konkrétně si můžete vybrat:

  • Trénink Focus v hodnotě 1 190 Kč,
  • Trénink Success v hodnotě 1 980 Kč,
  • Trénink Premium v hodnotě 1 980 Kč či
  • Trénink VIP Gold v hodnotě 9 800 Kč.

Kdo je Jan Čepelka?

Kouč, mentor, tvůrce egosynergických přístupů Jan Čepelka je autorem tohoto motivujícího a rozvíjejícího se vzdělávacího programu. Jan je velký znalec v oblasti různých lidských povah a mozku. V osobním životě svůj čas rád věnuje rodině a chvilku si také utrhne pro létání.

Podobné kurzy z kategorie

Profil osobnosti (pro muže)

0.0%
Zjisti svůj jedinečný profil osobnosti v online testu (pro muže) s podrobným …

Škola sebelásky

0.0%
Škola sebelásky. Pocit sebelásky je zárukou skutečně spokojeného života s …

Zvyšte Vaše charisma na akci “Charisma Day“

0.0%
Živé setkání: Charisma Day. Dne 25.7.2015 se v Brně uskuteční živá akce na …