Velký test osobnosti MBTIVelký test osobnosti MBTI0%

TestyTesty Nejobsáhlejší test svého druhu v ČRCo se dozvíte: k jakému typu osobnosti patříte jaké jsou vaše silné a slabé stránky v životě, kariéře i vztazích desatero tipů pro váš osobní růst Vyhodnocení: 7 stran, ihned po vyplnění testu, možnost tisku Podrobný popis:Díky velkému testu osobnosti poznáte sami sebe. Své silné a slabé stránky. Zjistíte v jakém povolání budete nejšťastnější.  Dozvíte se, který partner se k vám hodí a nehodí. A získáte rady k osobnímu růstu a spokojenějšímu životu.Test MBTI (Myers-Briggs Type Indicator) je jedním z nejkomplexnějších testů osobnosti vůbec. Má původ už u psychologa Junga. Je dnes využíván na celém světě pro osobní rozvoj, v psychologických poradnách, v kariérovém poradenství. Test dokáže spolehlivě odhalit typ osobnosti, a je proto používán i v těch nejnáročnějších institucích jako například armáda USA.Psycholožky Myersová a Briggsová vylepšily Jungovu typologii a vytvořily 16 typů osobnosti. Daly nám tím možnost poznat lépe sami sebe, své přátele, rodinu i kolegy. Každý člověk patří do jednoho z těchto 16 typů.Až zjistíte, jakou osobnost mají lidé kolem vás, lépe jim porozumíte. Zjistíte, proč se chovají a jednají právě tím svým způsobem. Naučíte se předcházet konfliktům a zlepšíte vztahy v rodině, mezi přáteli či na pracovišti.  Více na: www.pruvodcitesty.cz, případně http://www.pruvodcitesty.cz/sebepoznani/testy-osobnosti/
99

Popis

Nejobsáhlejší test svého druhu v ČR

Co se dozvíte:

  • k jakému typu osobnosti patříte
  • jaké jsou vaše silné a slabé stránky v životě, kariéře i vztazích
  • desatero tipů pro váš osobní růst

Vyhodnocení:

  • 7 stran, ihned po vyplnění testu, možnost tisku

Podrobný popis:

Díky velkému testu osobnosti poznáte sami sebe. Své silné a slabé stránky. Zjistíte v jakém povolání budete nejšťastnější.  Dozvíte se, který partner se k vám hodí a nehodí. A získáte rady k osobnímu růstu a spokojenějšímu životu.Test MBTI (Myers-Briggs Type Indicator) je jedním z nejkomplexnějších testů osobnosti vůbec. Má původ už u psychologa Junga. Je dnes využíván na celém světě pro osobní rozvoj, v psychologických poradnách, v kariérovém poradenství. Test dokáže spolehlivě odhalit typ osobnosti, a je proto používán i v těch nejnáročnějších institucích jako například armáda USA.

Psycholožky Myersová a Briggsová vylepšily Jungovu typologii a vytvořily 16 typů osobnosti. Daly nám tím možnost poznat lépe sami sebe, své přátele, rodinu i kolegy. Každý člověk patří do jednoho z těchto 16 typů.

Až zjistíte, jakou osobnost mají lidé kolem vás, lépe jim porozumíte. Zjistíte, proč se chovají a jednají právě tím svým způsobem. Naučíte se předcházet konfliktům a zlepšíte vztahy v rodině, mezi přáteli či na pracovišti. 

Více na: www.pruvodcitesty.cz, případně http://www.pruvodcitesty.cz/sebepoznani/testy-osobnosti/

Podobné kurzy z kategorie

Radost ze života pro ženu

0.0%
Prostřednictvím tohoto vzdělávacího kurzu si osvojíte např. meditaci a …

Objevte Váš skutečný potenciál díky kurzu "Máš potenciál"

0.0%
Video-kurz: Máš potenciál. Online kurz s názvem "Máš potenciál" se zaměřuje na …