Hladina AlfaHladina Alfa0%

Alice Kirš Hladina AlfaMotivační CD "Hladina Alfa" Vám pomůže na cestě za Vaším tělesným a duševním uvolněním. Jeho autorkou je lektorka a koučka Jitka Ševčíková, která je důležitým členem edice Ženy ženám. Jednotlivé techniky Vám pomohou např. v oblasti zvládání stresu, zbavení se nespavosti, migrény, vnesení větší harmonie do Vašeho rodinného i profesního života atd.Pro koho je kurz "Hladina Alfa" určen?Toto CD je vhodné pro všechny, kteří se zajímají o oblast duševních a tělesných meditací, díky kterým prožijí svůj život ve větším souladu.Co je stav Alfa?Hladina Alfa představuje stav, ve kterém Váš mozek zpomalí, např. stav před usnutím, při probuzení, meditaci či odpočinku. Jedná se o stav, který navozuje uvolnění těla i mysli, během které má paměť zvýšenou schopnost ukládat a vybavovat si různé vjemy. Celý organismus odpočívá v hladině Alfa a jsou při něm posilňovány základní životní funkce.Na jaké nahrávky se můžete v motivačním CD “Hladina Alfa“ těšit?Čeká Vás celkem šest relaxačních nahrávek, během kterých se rychle regenerujete:přeladění do hladiny alfa,pracovní mysl,ideální pracovní den,práce s vlastním zdravím,modré dveře,čtyři živly.Kdo jsou Alice Kirš a Lucie Ševčíková?Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.Jitka Ševčíková představuje lektorku EQ a koučku v oblasti osobního rozvoje. Pořádá semináře, workshopy a je žádanou mentorkou, která publikuje v několika časopisech a je žádaným hostem v televizním vysílání.
490

Popis

Hladina Alfa

Motivační CD "Hladina Alfa" Vám pomůže na cestě za Vaším tělesným a duševním uvolněním. Jeho autorkou je lektorka a koučka Jitka Ševčíková, která je důležitým členem edice Ženy ženám. Jednotlivé techniky Vám pomohou např. v oblasti zvládání stresu, zbavení se nespavosti, migrény, vnesení větší harmonie do Vašeho rodinného i profesního života atd.

Pro koho je kurz "Hladina Alfa" určen?

Toto CD je vhodné pro všechny, kteří se zajímají o oblast duševních a tělesných meditací, díky kterým prožijí svůj život ve větším souladu.

Co je stav Alfa?

Hladina Alfa představuje stav, ve kterém Váš mozek zpomalí, např. stav před usnutím, při probuzení, meditaci či odpočinku. Jedná se o stav, který navozuje uvolnění těla i mysli, během které má paměť zvýšenou schopnost ukládat a vybavovat si různé vjemy. Celý organismus odpočívá v hladině Alfa a jsou při něm posilňovány základní životní funkce.

Na jaké nahrávky se můžete v motivačním CD “Hladina Alfa“ těšit?

Čeká Vás celkem šest relaxačních nahrávek, během kterých se rychle regenerujete:

  • přeladění do hladiny alfa,
  • pracovní mysl,
  • ideální pracovní den,
  • práce s vlastním zdravím,
  • modré dveře,
  • čtyři živly.

Kdo jsou Alice Kirš a Lucie Ševčíková?

Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.

Jitka Ševčíková představuje lektorku EQ a koučku v oblasti osobního rozvoje. Pořádá semináře, workshopy a je žádanou mentorkou, která publikuje v několika časopisech a je žádaným hostem v televizním vysílání.

Podobné kurzy z kategorie

Učebnice Sebelásky

0.0%
Učebnice Sebelásky. Tištěná kniha s názvem "Učebnice Sebelásky" od autorky …

Webinář Ivo Tomana o Osobním rozvoji

0.0%
Ivo Toman o osobním rozvoji a návycích vedoucích k úspěchu.

Cyklický magnet

0.0%
Tento magnet na ledničku není jen ozdobou – otáčejte duhovým kolečkem tak, aby …