Škola sebeláskyŠkola sebelásky0%

Lucie Kolaříková Škola sebeláskyPocit sebelásky je zárukou skutečně spokojeného života s jejíchž pomocí čerpáte nový pocit odvahy a sebedůvěry. Sebeláska má velký vliv nejen na Vás, ale také na okolí, které Vás obklopuje. V novém video-kurzu Lucie Kolaříkové s titulem “Škola sebelásky“ se dozvíte, jak vnést sebelásku i do Vašeho života. Pro koho je “Škola sebelásky“ určena?Online program "Škola sebelásky" je určen pro všechny, kteří chtějí zažít okamžitou změnu, která se dotkne všech oblastí lidského života.Na co se můžete těšit v online kurzu “Škola sebelásky“?Pocit mít sama sebe rada je velice důležitý, pomáhá Vám snižovat strach, zmenšovat starosti, vidět nové příležitosti či cítit se dobře takoví jací jste. V online kurzu Lucie Kolaříkové “Škola sebelásky“ dostanete praktický návod, jak sebelásku využívat, udržovat, znovu objevovat, navracet se k ní a skrz čerpat nezbytnou sílu a energii pro svůj život. Sebeláska je zdroj, který je zakotven uvnitř Vás a s pomocí její aktivace pocítíte brzké změny ve Vašem těle, psychice, chování, ale zároveň i v okolí, které Vás obklopuje. Díky sebelásce vytváříte změny nejen ve Vás, ale i ve Vašem okolí. "Škola sebelásky" je pětitýdenní kurz, který se zaměřuje na pět témat, které Vás zavedou do středu sebe sama:tělo, které si zaslouží víc, než doposud dostává,schopnosti a talenty, které shazujete,vnitřní Dítě, jako hlavní zdroj Vašich emocí, za které se velmi často stydíte a které Vás ovlivňují i v budoucím životě,vnitřní Královna, která se krčí v koutku a bojí se svého kralování,škola smíchu, s jejíž pomocí se naučíte brát život s větším nadhledem a lehkostí.Jaké balíčky sebelásky si můžete vybrat?Tento program je nabízen ve dvou verzích, záleží pouze na Vás, který program péče o sama sebe a aktivního pěstování sebelásky si zvolíte:základní verze v hodnotě 1 990 Kč (pět informačních videí, pět videí s praktickým cvičením, pět praktických týdenních plánů, tři audio meditační nahrávky a bonus v podobě video-kurzu "Přijímám svůj strach"),VIP verze v hodnotě 4 990 Kč (základní verze, živé webináře, vstupenka na živou akci, tištěná kniha "Učebnice Sebelásky" a mnoho dalšího).Kdo je Lucie Kolaříková?Lucie Kolaříková je v současné době označována za průvodkyni na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a krásy žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.
1 990

Popis

Škola sebelásky

Pocit sebelásky je zárukou skutečně spokojeného života s jejíchž pomocí čerpáte nový pocit odvahy a sebedůvěry. Sebeláska má velký vliv nejen na Vás, ale také na okolí, které Vás obklopuje. V novém video-kurzu Lucie Kolaříkové s titulem “Škola sebelásky“ se dozvíte, jak vnést sebelásku i do Vašeho života.

Pro koho je “Škola sebelásky“ určena?

Online program "Škola sebelásky" je určen pro všechny, kteří chtějí zažít okamžitou změnu, která se dotkne všech oblastí lidského života.

Na co se můžete těšit v online kurzu “Škola sebelásky“?

Pocit mít sama sebe rada je velice důležitý, pomáhá Vám snižovat strach, zmenšovat starosti, vidět nové příležitosti či cítit se dobře takoví jací jste. V online kurzu Lucie Kolaříkové Škola sebelásky“ dostanete praktický návod, jak sebelásku využívat, udržovat, znovu objevovat, navracet se k ní a skrz čerpat nezbytnou sílu a energii pro svůj život.

Sebeláska je zdroj, který je zakotven uvnitř Vás a s pomocí její aktivace pocítíte brzké změny ve Vašem těle, psychice, chování, ale zároveň i v okolí, které Vás obklopuje. Díky sebelásce vytváříte změny nejen ve Vás, ale i ve Vašem okolí.

"Škola sebelásky" je pětitýdenní kurz, který se zaměřuje na pět témat, které Vás zavedou do středu sebe sama:

  • tělo, které si zaslouží víc, než doposud dostává,
  • schopnosti a talenty, které shazujete,
  • vnitřní Dítě, jako hlavní zdroj Vašich emocí, za které se velmi často stydíte a které Vás ovlivňují i v budoucím životě,
  • vnitřní Královna, která se krčí v koutku a bojí se svého kralování,
  • škola smíchu, s jejíž pomocí se naučíte brát život s větším nadhledem a lehkostí.

Jaké balíčky sebelásky si můžete vybrat?

Tento program je nabízen ve dvou verzích, záleží pouze na Vás, který program péče o sama sebe a aktivního pěstování sebelásky si zvolíte:

  • základní verze v hodnotě 1 990 Kč (pět informačních videí, pět videí s praktickým cvičením, pět praktických týdenních plánů, tři audio meditační nahrávky a bonus v podobě video-kurzu "Přijímám svůj strach"),
  • VIP verze v hodnotě 4 990 Kč (základní verze, živé webináře, vstupenka na živou akci, tištěná kniha "Učebnice Sebelásky" a mnoho dalšího).

Kdo je Lucie Kolaříková?

Lucie Kolaříková je v současné době označována za průvodkyni na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a krásy žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.

Podobné kurzy z kategorie

Kniha o růži

0.0%
Kniha o růži. Tištěná kniha pocházející od mentora a kouče Petra Zemana s …

Svatební akademie

0.0%
Pokud Vás čeká velký den “D“ či toužíte po svatbě jako z pohádky, naleznete …

Jak uspět v práci, rodině i osobním životě a nepřijít o…

0.0%
Pavel Říha se svými hosty hovoří o správné organizaci života a práce, díky …