Mentální techniky pro efektivní změnu návykůMentální techniky pro efektivní změnu návyků0%

Dragan Vujovič Návyky snadnoV programu odborníka na mentální mysl Dragana Vujoviče s titulem "Návyky snadno" získáte praktický návod, jak v jednoduché podobě změnit své dosavadní životní návyky. Změna návyků směřuje ke změně kvality života. Tento video-kurz je třítýdenní a obsahuje celkem tři moduly, která Vám dopomohou k Vašemu osobnímu růstu.Pro koho je určen kurz “Návyky snadno“?Tento program je vhodný pro všechny, kteří chtějí ve svém životě učinit zásadní změnu a nechtějí už být omezováni svými dosavadními návyky. Na co se můžete v programu “Návyky snadno“ těšit?Prostřednictvím kurzu "Návyky snadno" se Vám podaří do Vašeho života v jednoduché podobě přidat jakýkoliv vědomý nový návyk, s jehož pomocí zaručeně dosáhnete lepšího života. Také se zbavíte zlozvyků, které Vám doposud znepříjemňovaly život. Osvojíte si efektivní mentální techniky a postupy pro jednoduchou změnu návyků. Tento program je třímodulový:jak neutralizovat stres (neutralizace hlavních příčin stresu, relaxační mentální techniky atd.),jak zlepšovat své zdraví (preventivní péče o Vaše zdraví, časné objevení zdravotních problémů, mobilizace imunity, kontrola bolesti, nespavost atd.),jak se zbavit zlozvyků (návyky a jejich spouštěče, změna návyků, signály změny, mentální techniky, mentální nástroje pro realizaci sebezměny atd.).Kdo je Dragan Vujovič?Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.
3 509

Popis

Návyky snadno

V programu odborníka na mentální mysl Dragana Vujoviče s titulem "Návyky snadno" získáte praktický návod, jak v jednoduché podobě změnit své dosavadní životní návyky. Změna návyků směřuje ke změně kvality života. Tento video-kurz je třítýdenní a obsahuje celkem tři moduly, která Vám dopomohou k Vašemu osobnímu růstu.

Pro koho je určen kurz “Návyky snadno“?

Tento program je vhodný pro všechny, kteří chtějí ve svém životě učinit zásadní změnu a nechtějí už být omezováni svými dosavadními návyky.

Na co se můžete v programu “Návyky snadno“ těšit?

Prostřednictvím kurzu "Návyky snadno" se Vám podaří do Vašeho života v jednoduché podobě přidat jakýkoliv vědomý nový návyk, s jehož pomocí zaručeně dosáhnete lepšího života. Také se zbavíte zlozvyků, které Vám doposud znepříjemňovaly život. Osvojíte si efektivní mentální techniky a postupy pro jednoduchou změnu návyků. Tento program je třímodulový:

  • jak neutralizovat stres (neutralizace hlavních příčin stresu, relaxační mentální techniky atd.),
  • jak zlepšovat své zdraví (preventivní péče o Vaše zdraví, časné objevení zdravotních problémů, mobilizace imunity, kontrola bolesti, nespavost atd.),
  • jak se zbavit zlozvyků (návyky a jejich spouštěče, změna návyků, signály změny, mentální techniky, mentální nástroje pro realizaci sebezměny atd.).

Kdo je Dragan Vujovič?

Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.

Podobné kurzy z kategorie

Webináře školy štěstí

0.0%
Štěstí se nachází i v běžných věcech, které potkáváme každý den.

Láska a peníze

0.0%
Opravdovou lásku si člověk za peníze těžko koupí, ale přesto spolu tyto dvě …