Efektivní návod, jak změnit návyky v ebooku “Stop prokrastinaci“



Efektivní návod, jak změnit návyky v ebooku “Stop prokrastinaci“



0%

Pavel Říha Stop prokrastinaciEbook s titulem "Stop prokrastinaci" od autora Lea Babauty pro Vás přeložil Pavel Říha, odborník v oblasti změny návyků. V tomto titulu obdržíte účinný návod, jak věci přestat odkládat a dosáhnout tak nečekaných a pozitivních výsledků.Pro koho je ebook “Stop prokrastinaci“ určen?Tento ebook poslouží jako inspirace všem, kteří chtějí přestat odkládat důležité věci a nastolit tak změny ve svém dosavadním životě.Co získáte v ebooku “Stop prokrastinaci“?Představte si, jake by bylo přestat důležité věci odkládat a každý den činit to, co opravdu chcete? I pár nepatrných krůčků, když se sečtou, mají sílu nastolit ve Vašem životě klíčové změny. V tomto ebooku získáte efektivní návod, jak přestat odkládat důležité věci a získat tak novou energii pro naplnění Vašich snů a životních výzev. Ebook "Stop prokrastinaci" obsahuje celkem 41 stran s praktickými postupy, proč dané věci odkládáte a s návodem rychlé změny.  Tato publikace se stala velkou inspirací v životě Pavla Říhy, díky které pochopil, jak přistupovat k práci a jak maximalizovat své výsledky.Co získáte jako bonus k titulu “Stop prokrastinaci“?K nabízenému ebooku obdržíte zdarma příjemný bonus v podobě videa. V bonusovém videu obdržíte jednoduchý postup, jak můžete získat během roku minimálně 88 hodin času pro Vás navíc.Kdo je Pavel Říha?Pavel Říha je mladý a úspěšný podnikatel, který svou podnikatelskou kariéru odstartoval už v šestnácti letech. Pavel pomáhá lidem měnit jejich životy prostřednictvím budování pozitivních návyků a dosáhnout tak lepších výsledků, jak v pracovním, tak i v osobním životě. Dále sdílí své hodnotné know-how a zkušenosti, jak podnikat z jakéhokoli místa na světě.   
297

Popis

Stop prokrastinaci

Ebook s titulem "Stop prokrastinaci" od autora Lea Babauty pro Vás přeložil Pavel Říha, odborník v oblasti změny návyků. V tomto titulu obdržíte účinný návod, jak věci přestat odkládat a dosáhnout tak nečekaných a pozitivních výsledků.

Pro koho je ebook “Stop prokrastinaci“ určen?

Tento ebook poslouží jako inspirace všem, kteří chtějí přestat odkládat důležité věci a nastolit tak změny ve svém dosavadním životě.

Co získáte v ebooku “Stop prokrastinaci“?

Představte si, jake by bylo přestat důležité věci odkládat a každý den činit to, co opravdu chcete? I pár nepatrných krůčků, když se sečtou, mají sílu nastolit ve Vašem životě klíčové změny. V tomto ebooku získáte efektivní návod, jak přestat odkládat důležité věci a získat tak novou energii pro naplnění Vašich snů a životních výzev. Ebook "Stop prokrastinaci" obsahuje celkem 41 stran s praktickými postupy, proč dané věci odkládáte a s návodem rychlé změny.  Tato publikace se stala velkou inspirací v životě Pavla Říhy, díky které pochopil, jak přistupovat k práci a jak maximalizovat své výsledky.

Co získáte jako bonus k titulu “Stop prokrastinaci“?

K nabízenému ebooku obdržíte zdarma příjemný bonus v podobě videa. V bonusovém videu obdržíte jednoduchý postup, jak můžete získat během roku minimálně 88 hodin času pro Vás navíc.

Kdo je Pavel Říha?

Pavel Říha je mladý a úspěšný podnikatel, který svou podnikatelskou kariéru odstartoval už v šestnácti letech. Pavel pomáhá lidem měnit jejich životy prostřednictvím budování pozitivních návyků a dosáhnout tak lepších výsledků, jak v pracovním, tak i v osobním životě. Dále sdílí své hodnotné know-how a zkušenosti, jak podnikat z jakéhokoli místa na světě.   

Podobné kurzy z kategorie

Vydejte se na cestu lásky s ebookem JustLove-Láska bez pout

0.0%
Just love - Láska bez pout. Partnerské vztahy jsou ovlivňovány osobními …

Shiva Shankar, jak účinně relaxovat v roce 2013

0.0%
Společný webinár Jiřího Vokáče Čmolíka s indickým jogínem Shivou Shankarem.

Jak si naprogramovat větší radost ze života

0.0%
Chcete se mít skvěle? Pocity a životní štěstí se odráží i ve vašem podnikání.