Mentální techniky pro aktivaci mysli a obchodu - “Obchod efektivně“Mentální techniky pro aktivaci mysli a obchodu - “Obchod efektivně“0%

Dragan Vujovič Obchod efektivněV kurzu zkušeného odborníka na lidskou mysl Dragana Vujoviče s titulem "Obchod efektivně" obdržíte účinný návod, jak pomocí efektivního využití Vašeho mentálního potenciálu získáte vyšší efekt s vynaložením menšího úsilí. Osvojíte si zde podstatné mentální techniky pro Váš osobnostní růst.  Pro koho je video-kurz "Obchod efektivně" určen?Tento program je vhodný pro všechny, kteří chtějí dosáhnout osobního rozvoje, na jehož základě mohou zlepšit důležité oblasti lidského života, např. pracovat s vyšším zápalem a nadšením či mít více času pro rodinu a své nejbližší.Co je obsahem programu "Obchod efektivně"?V tomto pětitýdenním tréninku si osvojíte unikátní mentální techniky, které si uložíte do svého podvědomí a zvýšíte tak kvalitu Vaší podnikatelské činnosti. Naučíte se využívat skrytý potenciál Vašeho mozku. Program "Obchod efektivně" obsahuje celkem pět modulů:neutralizace stresu (techniky pro dlouhodobé zdraví a neutralizaci stresu apod.),zlepšování zdraví a kondice (práce na vitalitě a zdraví, mobilizace imunity apod.),peníze ven z dluhů (odhalení hlavních příčin finančních problémů, tvorba financí, změna a kontrola návyků apod.),dosahování cílů a úspěchu (životní cíl, proměna přání v realitu apod.)cesta k finanční nezávislosti (tvorba vědomého bohatství apod.).Co získáte jako bonus k video-kurzu “Obchod efektivně“?Dragan Vujovič si pro Vás připravil k programu "Obchod efektivně" příjemný bonus v podobě:křivky osobnostního růstu (co dělat v dané fázi životního období), techniky tří prstů (univerzální technika pro zjednodušení cesty vedoucí k dosažení dílů, zlepšení komunikace apod.).Kdo je Dragan Vujovič?Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.
6 974

Popis

Obchod efektivně

V kurzu zkušeného odborníka na lidskou mysl Dragana Vujoviče s titulem "Obchod efektivně" obdržíte účinný návod, jak pomocí efektivního využití Vašeho mentálního potenciálu získáte vyšší efekt s vynaložením menšího úsilí. Osvojíte si zde podstatné mentální techniky pro Váš osobnostní růst

Pro koho je video-kurz "Obchod efektivně" určen?

Tento program je vhodný pro všechny, kteří chtějí dosáhnout osobního rozvoje, na jehož základě mohou zlepšit důležité oblasti lidského života, např. pracovat s vyšším zápalem a nadšením či mít více času pro rodinu a své nejbližší.

Co je obsahem programu "Obchod efektivně"?

V tomto pětitýdenním tréninku si osvojíte unikátní mentální techniky, které si uložíte do svého podvědomí a zvýšíte tak kvalitu Vaší podnikatelské činnosti. Naučíte se využívat skrytý potenciál Vašeho mozku. Program "Obchod efektivně" obsahuje celkem pět modulů:

  • neutralizace stresu (techniky pro dlouhodobé zdraví a neutralizaci stresu apod.),
  • zlepšování zdraví a kondice (práce na vitalitě a zdraví, mobilizace imunity apod.),
  • peníze ven z dluhů (odhalení hlavních příčin finančních problémů, tvorba financí, změna a kontrola návyků apod.),
  • dosahování cílů a úspěchu (životní cíl, proměna přání v realitu apod.)
  • cesta k finanční nezávislosti (tvorba vědomého bohatství apod.).

Co získáte jako bonus k video-kurzu “Obchod efektivně“?

Dragan Vujovič si pro Vás připravil k programu "Obchod efektivně" příjemný bonus v podobě:

  • křivky osobnostního růstu (co dělat v dané fázi životního období),
  • techniky tří prstů (univerzální technika pro zjednodušení cesty vedoucí k dosažení dílů, zlepšení komunikace apod.).

Kdo je Dragan Vujovič?

Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.

Podobné kurzy z kategorie

Webinář: Tajemství charisma a vlivu

0.0%
Záznam webináře s titulem "Tajemství charisma a vlivu" pod vedením Petera …

Mentální techniky pro aktivaci mysli a obchodu - “Obchod…

0.0%
Obchod efektivně. V kurzu zkušeného odborníka na lidskou mysl Dragana Vujoviče …