Webinář Jiřího Vokáče Čmolíka “Emoce v kvantové fyzice a umění“Webinář Jiřího Vokáče Čmolíka “Emoce v kvantové fyzice a umění“0%

Jiří Vokáč Čmolík Emoce v kvantové fyzice a uměníJiří Vokáč Čmolík a jeho hosté si pro Vás připravili webinář na téma "Emoce v kvantové fyzice a umění". Živé online vysílání Vám prozradí, co je kvantová fyzika, v čem tkví její kouzlo či jakou roli v umění hrají emoce, jak s nimi vhodně pracovat a ovládat je. Tento webinář proběhne dne 25.5.2015 od 20:00 hod. Pro koho je webinář “Emoce v kvantové fyzice a umění“ určen?Tento webinář je vhodný pro všechny, kteří chtějí více nahlédnout do tématu emoce, kvantová fyzika a umění a zároveň vzájemné souvislosti těchto pojmů. Kteří hosté vystoupí na webináři “Emoce v kvantové fyzice a umění“?Živým vysíláním Vás provede odborník na transformaci Jiří Vokáč Čmolík, který si na pomoc přizval profesora jaderné a kvantové fyziky Jana Raka a herečku Gabrielu Filippi, které se rozpovídá na téma emoce a umění.Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?Autor tohoto webináře "Emoce v kvantové fyzice a umění" Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.
Za email

Popis

Emoce v kvantové fyzice a umění

Jiří Vokáč Čmolík a jeho hosté si pro Vás připravili webinář na téma "Emoce v kvantové fyzice a umění". Živé online vysílání Vám prozradí, co je kvantová fyzika, v čem tkví její kouzlo či jakou roli v umění hrají emoce, jak s nimi vhodně pracovat a ovládat je. Tento webinář proběhne dne 25.5.2015 od 20:00 hod.

Pro koho je webinář “Emoce v kvantové fyzice a umění“ určen?

Tento webinář je vhodný pro všechny, kteří chtějí více nahlédnout do tématu emoce, kvantová fyzika a umění a zároveň vzájemné souvislosti těchto pojmů.

Kteří hosté vystoupí na webináři “Emoce v kvantové fyzice a umění“?

Živým vysíláním Vás provede odborník na transformaci Jiří Vokáč Čmolík, který si na pomoc přizval profesora jaderné a kvantové fyziky Jana Raka a herečku Gabrielu Filippi, které se rozpovídá na téma emoce a umění.

Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?

Autor tohoto webináře "Emoce v kvantové fyzice a umění" Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.

Podobné kurzy z kategorie

Webinář: Tajemství charisma a vlivu

0.0%
Záznam webináře s titulem "Tajemství charisma a vlivu" pod vedením Petera …

Intenzivní kurz sebehypnózy (9.5.2015)

0.0%
Hypnóza - pro někoho strašák, pro jiného účinná metoda na efektivní sebezměnu …

Vyhrajte svůj život

0.0%
Aktivujte 21 přísad vyrovnaného a naplněného života.