Vědomé prožívání Vaší intimity na sezení “DrumTantra“Vědomé prožívání Vaší intimity na sezení “DrumTantra“0%

Jiří Adam DrumtantraSezení s názvem "DrumTantra" Vám poskytne možnost pracovat s Vašimi schopnostmi vědomého prožívání, které dodají Vašemu intimnímu životu zcela nový rozměr. Pro koho je sezení "DrumTantra" určena?Tato osobní konzultace je určena pro všechny, kteří se chtějí zbavit stereotypu v partnerském vztahu a získat potřebné sebevědomí. Co získate na sezení "DrumTantra"?Sezení "DrumTantra" probíhá v příjemném a diskrétním prostředí bez nutnosti svlékání či předvádění svého milostného života. Prostřednictvím bubnů budete pracovat na schopnosti udržet Vaši mysl v přítomném okamžiku, tedy na vědomém prožívání. Na podvědomé úrovni se Vám pak následně podaří naleznout Vaše zábrany a odkrýt skutečnou vnitřní sílu. Získáte vyšší sebevědomí a odpovědi na Vaše vnitřní otázky.Kdo je Jiří Adam?Osobními konzultacemi "DrumTantra", které Vám pomohou v oblasti intimního rozvoje, Vás provede Jiří Adam. Jiří se specializuje na oblast osobního rozvoje především na oblast intimity.
2 000

Popis

Drumtantra

Sezení s názvem "DrumTantra" Vám poskytne možnost pracovat s Vašimi schopnostmi vědomého prožívání, které dodají Vašemu intimnímu životu zcela nový rozměr.

Pro koho je sezení "DrumTantra" určena?

Tato osobní konzultace je určena pro všechny, kteří se chtějí zbavit stereotypu v partnerském vztahu a získat potřebné sebevědomí.

Co získate na sezení "DrumTantra"?

Sezení "DrumTantra" probíhá v příjemném a diskrétním prostředí bez nutnosti svlékání či předvádění svého milostného života. Prostřednictvím bubnů budete pracovat na schopnosti udržet Vaši mysl v přítomném okamžiku, tedy na vědomém prožívání. Na podvědomé úrovni se Vám pak následně podaří naleznout Vaše zábrany a odkrýt skutečnou vnitřní sílu. Získáte vyšší sebevědomí a odpovědi na Vaše vnitřní otázky.

Kdo je Jiří Adam?

Osobními konzultacemi "DrumTantra", které Vám pomohou v oblasti intimního rozvoje, Vás provede Jiří Adam. Jiří se specializuje na oblast osobního rozvoje především na oblast intimity.

Podobné kurzy z kategorie

Objev své sebevědomí

0.0%
Petra Harazímová a Daniela Jelínková připravily video-kurz s titulem "Objev …

Doprovodný webinář k produktu "Máš potenciál"

0.0%
Živé vysílání: "Máš potenciál". Dáša a Tomáš Kašparovi pro Vás dne 29.6. 2015 …

Produktivní návyky, aneb jak přestat věci odkládat

0.0%
Co můžeš udělat zítra odlož na pozítří a máš dva dny volna. Pokud takto …