Základy efektivní komunikace - webinář "Mistr komunikace"Základy efektivní komunikace - webinář "Mistr komunikace"0%

Andy Winson Mistr komunikaceNa Webináři "Mistr komunikace", který pro Vás organizuje Andy Winson, si osvojíte šest základních kroků, které směřují k úspěšné komunikaci. Dobře zvládnutá komunikace může odstartovat změny ve Vašem životě.Pro koho je webinář "Mistr komunikace“ určen?Webinář Andyho Winsona je vhodný pro ty, kteří chtějí zlepšit mluvený projev vůči druhým a to jak v oblasti byznysu, tak i v soukromí.Co je obsahem webináře “Mistr komunikace“?Jak již bylo zmíněno, online živým vysíláním "Mistr komunikace" Vás provede Andy Winson, který si na pomoc přizval zajímavé hosty a experty v oblasti vztahů. Absolvováním tohoto webináře získáte návody, jak prostřednictvím dobře zvládnuté komunikace zlepšit vaše vztahy v podnikatelské i soukromé sféře. Konkrétně se můžete těšit na témata:jak komunikovat v rodině, aby se předcházelo hádkám,jak zlepšit Vaše vztahy na pracovišti a následně dosahovat lepších výsledků díky komunikaci,jak si získat respekt už od prvních sekund,jak vhodně komunikovat jako lídr v byznyse tak, abyste vzbuzovali respekt a mnoho dalších témat.V rámci online živého vysílání máte také možnost si zasoutěžit o 1+1 lístek na živý trénink "Mistr komunikace", kterým Vás taktéž bude provádět zkušený odborník Andy Winson.Kdo je Andy Winson?Andy Winson je odborníkem v oblasti osobnostního rozvoje a dosahování unikátních výsledků. O své bohaté znalosti a zkušenosti se dělí již více než 18 let. Andy je držitel mnoha ocení a certifikátů v oblasti psychologie, psychoterapeutického výcviku, NLP (neurolingvistické programování), rétoriky a mohli bychom dále pokračovat.
Za email

Popis

Mistr komunikace

Na Webináři "Mistr komunikace", který pro Vás organizuje Andy Winson, si osvojíte šest základních kroků, které směřují k úspěšné komunikaci. Dobře zvládnutá komunikace může odstartovat změny ve Vašem životě.

Pro koho je webinář "Mistr komunikace“ určen?

Webinář Andyho Winsona je vhodný pro ty, kteří chtějí zlepšit mluvený projev vůči druhým a to jak v oblasti byznysu, tak i v soukromí.

Co je obsahem webináře “Mistr komunikace“?

Jak již bylo zmíněno, online živým vysíláním "Mistr komunikace" Vás provede Andy Winson, který si na pomoc přizval zajímavé hosty a experty v oblasti vztahů. Absolvováním tohoto webináře získáte návody, jak prostřednictvím dobře zvládnuté komunikace zlepšit vaše vztahy v podnikatelské i soukromé sféře. Konkrétně se můžete těšit na témata:

  • jak komunikovat v rodině, aby se předcházelo hádkám,
  • jak zlepšit Vaše vztahy na pracovišti a následně dosahovat lepších výsledků díky komunikaci,
  • jak si získat respekt už od prvních sekund,
  • jak vhodně komunikovat jako lídr v byznyse tak, abyste vzbuzovali respekt a mnoho dalších témat.

V rámci online živého vysílání máte také možnost si zasoutěžit o 1+1 lístek na živý trénink "Mistr komunikace", kterým Vás taktéž bude provádět zkušený odborník Andy Winson.

Kdo je Andy Winson?

Andy Winson je odborníkem v oblasti osobnostního rozvoje a dosahování unikátních výsledků. O své bohaté znalosti a zkušenosti se dělí již více než 18 let. Andy je držitel mnoha ocení a certifikátů v oblasti psychologie, psychoterapeutického výcviku, NLP (neurolingvistické programování), rétoriky a mohli bychom dále pokračovat.

Podobné kurzy z kategorie

Cyklický magnet

0.0%
Tento magnet na ledničku není jen ozdobou – otáčejte duhovým kolečkem tak, aby …

Odhalení Cernu

0.0%
Webinář Jiřího Vokáče Čmolíka s profesorem Janem Rakem z Cernu.

Řeč těla

0.0%
Řeč těla. Unikátní program pocházející z dílny Petera Sasína s názvem "Řeč …