Návod na harmonii v prostoru, kniha "Osvoboďte se s Feng Shui"Návod na harmonii v prostoru, kniha "Osvoboďte se s Feng Shui"0%

Zuzana Adam Osvoboďte se s Feng ShuiTištěná kniha pocházející od Zuzany Adam s názvem "Osvoboďte se s Feng Shui" Vám pomůže naleznout cit pro harmonii prostoru a získat tak novou energii pro Váš život. Prostřednictvím této knihy docílíte dokonalého umístění jednotlivých věcí ve Vašem obydlí.Pro koho je kniha “Osvoboďte se s Feng Shui“ určena?Tato publikace je vhodná pro všechny, kteří chtějí naleznout praktického průvodce, jak prostřednictvím změn v prostoru změnit svůj dosavadní život.Co je obsahem tištěné knihy “ Osvoboďte se s Feng Shui“?V bytě lze naleznout prostory, které mají vliv na Vaši prosperitu, partnerství, vztahy a duševní život. V tomto titulu poznáte, o jaké prostory se jedná a jak je vhodně upravit tak, aby se Vaše sny přeměnily ve skutečnost. Kniha "Osvoboďte se s Feng Shui" Vám například prozradíjak učinit první kroky s Feng Shui,jak osvobodit Vaše životní oblasti,čištění krok za krokem,kde a co ve Vašem bytě naleznete čienergetická čísla.Jaké balíčky titulu "Osvoboďte se s Feng Shui" na Vás čekají?Tuto tištěnou knihu si můžete zakoupit ve třech formách, které se liší cenou a speciálními bonusykniha jen pro vás v hodnotě 359 Kč,balíček "Přítel" v hodnotě 539 Kč a balíček Speciál v hodnotě 590 Kč.Kdo je Zuzana Adam?Autorkou tohoto titulu je Zuzana Adam, lektorka a konzultantka v oboru Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů. Ve své práci Zuzana využívá svou intuici a vnitřní instinkt pro vytvoření mostu mezi hmatatelnými věcmi každodenního života a tím, co našima očima nelze vidět. 
359

Popis

Osvoboďte se s Feng Shui

Tištěná kniha pocházející od Zuzany Adam s názvem "Osvoboďte se s Feng Shui" Vám pomůže naleznout cit pro harmonii prostoru a získat tak novou energii pro Váš život. Prostřednictvím této knihy docílíte dokonalého umístění jednotlivých věcí ve Vašem obydlí.

Pro koho je kniha “Osvoboďte se s Feng Shui“ určena?

Tato publikace je vhodná pro všechny, kteří chtějí naleznout praktického průvodce, jak prostřednictvím změn v prostoru změnit svůj dosavadní život.

Co je obsahem tištěné knihy “ Osvoboďte se s Feng Shui“?

V bytě lze naleznout prostory, které mají vliv na Vaši prosperitu, partnerství, vztahy a duševní život. V tomto titulu poznáte, o jaké prostory se jedná a jak je vhodně upravit tak, aby se Vaše sny přeměnily ve skutečnost. Kniha "Osvoboďte se s Feng Shui" Vám například prozradí

  • jak učinit první kroky s Feng Shui,
  • jak osvobodit Vaše životní oblasti,
  • čištění krok za krokem,
  • kde a co ve Vašem bytě naleznete či
  • energetická čísla.

Jaké balíčky titulu "Osvoboďte se s Feng Shui" na Vás čekají?

Tuto tištěnou knihu si můžete zakoupit ve třech formách, které se liší cenou a speciálními bonusy

  • kniha jen pro vás v hodnotě 359 Kč,
  • balíček "Přítel" v hodnotě 539 Kč a
  • balíček Speciál v hodnotě 590 Kč.

Kdo je Zuzana Adam?

Autorkou tohoto titulu je Zuzana Adam, lektorka a konzultantka v oboru Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů. Ve své práci Zuzana využívá svou intuici a vnitřní instinkt pro vytvoření mostu mezi hmatatelnými věcmi každodenního života a tím, co našima očima nelze vidět. 

Podobné kurzy z kategorie

Přijímám svůj strach

0.0%
Přijímám svůj strach. Tímto online programem s titulem “Přijímám svůj strach“ …

AlfaMeditace na míru

0.0%
V tomto kurzu se např. naučíte dechová cvičení pro okysličení organismu, …