Webinář o Feng Shui "Otisk bytu v našich emocích"Webinář o Feng Shui "Otisk bytu v našich emocích"0%

Zuzana Adam Otisk bytu v našich emocíchZáznam webinaře z oblasti Feng Shui na téma "Otisk bytu v našich emocích" Vám prozradí, jaký je vztah životního prostoru s emocemi, které ovlivňují Váš život. Tímto webinářem Vás provádí Zuzana Adam, která si jako pomocníka přizvala Jiřího Vokáče Čmolíka.Pro koho je webinář o Feng Shui určen?Tento webinář zajisté potěší všechny, kteří se zajímají o oblast Feng Shui, jeho zásady a prostorové rozmístění věcí v bytě. Zároveň se webinář dotýká tématu emocí, díky kterému více porozumíte svým prožitkům. Co je obsahem záznamu webináře "Otisk bytu v našich emocích"?Hlavním tématem uskutečněného webináře byl vztah životního prostoru a emocí. Kupujete si nový byt či dům dle racionálních argumentů či protože Vás určitým způsobem okouzlil a líbí se Vám? Z jaké části Vaše bydlení vyrovnává Vaše emoce, nebo naopak vyhrocuje? Na tyto otázky a mnohé jiné dostanete odpovědi ve webináři "Otisk bytu v našich emocích", ve kterém Vás přivítá Zuzana Adam a Jiří Vokáč Čmolík. Nechte se tímto webinářem nést starobylým uměním Feng Shui a moderními technikami osobnostního rozvoje v oblasti emocí.Kdo jsou Zuzana Adam a Jiří Vokáč Čmolík?Autorkou tohoto webináře je Zuzana Adam, lektorka a konzultantka v oboru Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů. Ve své práci Zuzana využívá svou intuici a vnitřní instinkt pro vytvoření mostu mezi hmatatelnými věcmi každodenního života a tím, co našima očima nelze vidět.Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.
Zdarma

Popis

Otisk bytu v našich emocích

Záznam webinaře z oblasti Feng Shui na téma "Otisk bytu v našich emocích" Vám prozradí, jaký je vztah životního prostoru s emocemi, které ovlivňují Váš život. Tímto webinářem Vás provádí Zuzana Adam, která si jako pomocníka přizvala Jiřího Vokáče Čmolíka.

Pro koho je webinář o Feng Shui určen?

Tento webinář zajisté potěší všechny, kteří se zajímají o oblast Feng Shui, jeho zásady a prostorové rozmístění věcí v bytě. Zároveň se webinář dotýká tématu emocí, díky kterému více porozumíte svým prožitkům.

Co je obsahem záznamu webináře "Otisk bytu v našich emocích"?

Hlavním tématem uskutečněného webináře byl vztah životního prostoru a emocí. Kupujete si nový byt či dům dle racionálních argumentů či protože Vás určitým způsobem okouzlil a líbí se Vám? Z jaké části Vaše bydlení vyrovnává Vaše emoce, nebo naopak vyhrocuje? Na tyto otázky a mnohé jiné dostanete odpovědi ve webináři "Otisk bytu v našich emocích", ve kterém Vás přivítá Zuzana Adam a Jiří Vokáč Čmolík. Nechte se tímto webinářem nést starobylým uměním Feng Shui a moderními technikami osobnostního rozvoje v oblasti emocí.

Kdo jsou Zuzana Adam a Jiří Vokáč Čmolík?

Autorkou tohoto webináře je Zuzana Adam, lektorka a konzultantka v oboru Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů. Ve své práci Zuzana využívá svou intuici a vnitřní instinkt pro vytvoření mostu mezi hmatatelnými věcmi každodenního života a tím, co našima očima nelze vidět.

Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.

Podobné kurzy z kategorie

Sebevědomá žena Online

0.0%
Dvouměsíční online video-školení Sebevědomá žena Online jsem vytvořila na …

Pěstujte vstřícný vztah k sobě samé pomocí "Sebeláskových…

0.0%
Sebeláskový šperk. Tvůrkyně edice Ženy ženám pro Vás připravily speciální …

Svatební akademie

0.0%
Pokud Vás čeká velký den “D“ či toužíte po svatbě jako z pohádky, naleznete …