Spojení emocí a boxu na webináři "Český Rocky" s Rosťou OsičkouSpojení emocí a boxu na webináři "Český Rocky" s Rosťou Osičkou0%

Jiří Vokáč Čmolík Webinař: Český RockyDne 1.6.2015 se uskuteční další webinář k produktu "Neurorestart Emoce". Téma dnešního webináře je box a nezbytnost práce s emocemi při výkonu tohoto sportu. Webinářem s titulem "Český Rocky" Vás bude provázet Jiří Vokáč Čmolík, který si přizval legendárního boxera Rosťu Osičku.Pro koho je webinář "Český Rocky" určen?Webinář zaujme jistě každého, kdo se chce více dozvědět o oblasti emocí a zároveň o emocích v tvrdém sportu, jako je právě box.Kdo je host webináře, Rosťa Osička?Rostislav Osička je slavný český boxer a trenér, který celkově vybojoval 305 utkání, z nichž 268 proměnil ve vítězství. Rosťa je mistrem ČSSR i ČSR a na svém kontě má dále několik stříbrných medailí a jednu bronzovou.Co je obsahem webináře "Český Rocky"?Na webináři Jiřího Vokáče Čmolíka s názvem "Český Rocky" se dozvíte, jak emoce souvisí s boxem, ve kterém je nutné držet emoci na uzdě a dobře mířenými ranami dostat soupeře na lopatky. Jak se tedy nenechat vyvést z míry při levém a pravém háku se dozvíte na tomto online živém vysílání. Rosťa Osička se s Vámi také podělí o zážitky ze setkání s Mikem Tysonem a dozvíte se, jaký vlastnoručně malovaný obraz mu Mike věnoval. Toto a mnohem více se dozvíte v online vysílání "Český Rocky" od 20:00 hod..Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?Autor tohoto webináře "Český Rocky" Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou. 
Za email

Popis

Webinař: Český Rocky

Dne 1.6.2015 se uskuteční další webinář k produktu "Neurorestart Emoce". Téma dnešního webináře je box a nezbytnost práce s emocemi při výkonu tohoto sportu. Webinářem s titulem "Český Rocky" Vás bude provázet Jiří Vokáč Čmolík, který si přizval legendárního boxera Rosťu Osičku.

Pro koho je webinář "Český Rocky" určen?

Webinář zaujme jistě každého, kdo se chce více dozvědět o oblasti emocí a zároveň o emocích v tvrdém sportu, jako je právě box.

Kdo je host webináře, Rosťa Osička?

Rostislav Osička je slavný český boxer a trenér, který celkově vybojoval 305 utkání, z nichž 268 proměnil ve vítězství. Rosťa je mistrem ČSSR i ČSR a na svém kontě má dále několik stříbrných medailí a jednu bronzovou.

Co je obsahem webináře "Český Rocky"?

Na webináři Jiřího Vokáče Čmolíka s názvem "Český Rocky" se dozvíte, jak emoce souvisí s boxem, ve kterém je nutné držet emoci na uzdě a dobře mířenými ranami dostat soupeře na lopatky. Jak se tedy nenechat vyvést z míry při levém a pravém háku se dozvíte na tomto online živém vysílání. Rosťa Osička se s Vámi také podělí o zážitky ze setkání s Mikem Tysonem a dozvíte se, jaký vlastnoručně malovaný obraz mu Mike věnoval. Toto a mnohem více se dozvíte v online vysílání "Český Rocky" od 20:00 hod..

Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?

Autor tohoto webináře "Český Rocky" Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou. 

Podobné kurzy z kategorie

Úspěch a peníze pro ženu

0.0%
Prostřednictvím tohoto kurzu si osvojíte schopnost relaxace a odpočinku. …

Komfortní zóna: konečná stanice, vystupte

0.0%
Strach je pro lidi přirozený, ale jeho nadměrné množství by nemělo člověku …

Průvodce v navazování kontaktů - ebook "Když chceš víc..."

0.0%
Ebook: Když chceš víc.... Olga Strnadová pro Vás připravila praktického …