Terapeutický kurz s technikami Epigen Terapie "Neurorestart Emoce"Terapeutický kurz s technikami Epigen Terapie "Neurorestart Emoce"0%

Jiří Vokáč Čmolík Neurorestart emoceProgram Jiřího Vokáče Čmolíka s titulem "Neurorestart Emoce" představuje unikátní online program zaměřený na Vaše emoce. V kurzu je poprvé v podmínkáh České republiky použita technika Epigen Terapie, která vychází z energetické psychologie, kvantového pojetí emocí a práce s energií. V kurzu "Neurorestart Emoce" se také setkáte s odbornicí na zmíněný Epigen Terapie Monikou Urbanovou.Pro koho je program “Neurorestart Emoce“ určen?V tomto programu pochopíte a následně se naučíte pracovat s emocemi, kurz je tedy vhodný pro všechny, kteří chtějí získat kontrolu nad svými emocemi a prožívat tak šťastnější život.Na co se můžete v transformačním programu o emocích těšit?Nejsložitější částí při transformaci jsou Vaše emoce proto se kurz "Neurorestart Emoce" zaměřuje na vyladění Vašich emocí a odbourání emočních bloků. V kurzu jsou propojeny techniky z posledních výzkumů aplikovaných neurověd, kvantové fyziky a psychologie. V celém transformačním programu se také pracuje s technikou Epigen Terapie, která pomáhá lidem překonat strachy, fobie a naplňuje novou energií a chutí do života. Program "Neurorestart Emoce" se skládá jak z bezplatné, tak z placené části.V bezplatné části programu obdržíte celkem 3 videa s teorií a 3 s konkrétní technikou Epigen terapie:emoce aneb kvantová fyzika,Epigen Terapie technika obrazu,otevřené srdce,Epigen Terapie technika otevřeného srdce,křivda a vina = požírači energie,Epigen Terapie odvádíme křivdy a viny.V placené části programu "Neurorestart Emoce" na Vás čeká celkem21 výukových videí,21 videí s danou Epigen Terapií,pracovní manuál na každý den,3 živá online vysílání,22 autorských energetických zářičů,přístup do členské sekce,imaginaci na základě NLP technik.Jaké bonusy získáte k programu “Neurorestart Emoce“?V rámci tohoto kurzu obdržíte zajímavé bonusy v podobě:Firewalkingu (chůze po rozžhavených uhlících),živá akce k "Neurorestart Emoce" a přístup do legendárního kurzu "Neurorestart".Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?Autor tohoto kurzu "Neurorestart Emoce" Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.
4 950

Popis

Neurorestart emoce

Program Jiřího Vokáče Čmolíka s titulem "Neurorestart Emoce" představuje unikátní online program zaměřený na Vaše emoce. V kurzu je poprvé v podmínkáh České republiky použita technika Epigen Terapie, která vychází z energetické psychologie, kvantového pojetí emocí a práce s energií. V kurzu "Neurorestart Emoce" se také setkáte s odbornicí na zmíněný Epigen Terapie Monikou Urbanovou.

Pro koho je program “Neurorestart Emoce“ určen?

V tomto programu pochopíte a následně se naučíte pracovat s emocemi, kurz je tedy vhodný pro všechny, kteří chtějí získat kontrolu nad svými emocemi a prožívat tak šťastnější život.

Na co se můžete v transformačním programu o emocích těšit?

Nejsložitější částí při transformaci jsou Vaše emoce proto se kurz "Neurorestart Emoce" zaměřuje na vyladění Vašich emocí a odbourání emočních bloků. V kurzu jsou propojeny techniky z posledních výzkumů aplikovaných neurověd, kvantové fyziky a psychologie. V celém transformačním programu se také pracuje s technikou Epigen Terapie, která pomáhá lidem překonat strachy, fobie a naplňuje novou energií a chutí do života. Program "Neurorestart Emoce" se skládá jak z bezplatné, tak z placené části.V bezplatné části programu obdržíte celkem 3 videa s teorií a 3 s konkrétní technikou Epigen terapie:

 • emoce aneb kvantová fyzika,
 • Epigen Terapie technika obrazu,
 • otevřené srdce,
 • Epigen Terapie technika otevřeného srdce,
 • křivda a vina = požírači energie,
 • Epigen Terapie odvádíme křivdy a viny.

V placené části programu "Neurorestart Emoce" na Vás čeká celkem

 • 21 výukových videí,
 • 21 videí s danou Epigen Terapií,
 • pracovní manuál na každý den,
 • 3 živá online vysílání,
 • 22 autorských energetických zářičů,
 • přístup do členské sekce,
 • imaginaci na základě NLP technik.

Jaké bonusy získáte k programu “Neurorestart Emoce“?

V rámci tohoto kurzu obdržíte zajímavé bonusy v podobě:

 • Firewalkingu (chůze po rozžhavených uhlících),
 • živá akce k "Neurorestart Emoce" a
 • přístup do legendárního kurzu "Neurorestart".

Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?

Autor tohoto kurzu "Neurorestart Emoce" Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.

Podpůrné projekty k: Terapeutický kurz s technikami Epigen Terapie "Neurorestart Emoce"
Podobné kurzy z kategorie

Jak být v pohodě

0.0%
Pohoda a vnitřní klid vychází z Vašeho nitra, jen vy sami ji máte plně pod …

Akademie 2015 - naučte se vzkvétat

0.0%
Život nám umožňuje hrát tu nejlepší hru na světě. Akademie 2015 je místo, …