Metody pro nalezení odvahy a vize - seminář "Odvaha a síla vize"Metody pro nalezení odvahy a vize - seminář "Odvaha a síla vize"0%

Lucie Kolaříková Seminář: Odvaha a síla vizeLucie Kolaříková pro Vás uspořádala další seminář na téma "Odvaha a síla vize", který se uskuteční v průběhu dvou dní 6. - 7. června 2015 v Českém Krumlově. V sobotu podvečer se bude hovořit o tématu "Odvaha" a na neděli připadá téma "Síla vize", můžete se zúčastnit obou zmíněných seminářů či pouze jednoho z nich.Pro koho je živé setkání “Odvaha a síla vize“ určeno?Seminář, na kterém Vás přivítá Lucie Kolaříková, je pro všechny, kteří v sobě chtějí opět naleznout ztracenou odvahu a stanovit si jasnou vizi pro naplnění svých snů.Co je obsahem semináře Lucie Kolaříkové?V tomto dvoudenním semináři se více dozvíte o odvaze a síle vize. Konkrétně se naučíte,jak si usnadnit rozhodování v těžkých životních situacích,jak pochopit dynamiku strachu a odvahy,jak vyprostit Vaši mysl ze zajetí destruktivních myšlenkových vzorců, jak vytvořit realistickou a dostatečně velkou vizi,co je to vize a jak se projevuje v myšlení, cítění a chování,jak si vizi přetvořit na radost, nikoli bič,jak, čím, kdy vizi posilovat, aktualizovat, měnit či ji zcela opustit,dle čeho poznáte, že je Vaše vize aktuální a pravá, plus užitečné příklady pro Vaši inspiraci,tvorba vlastní vize a jejich základních bodů,řadu koučovacích technik.Kdo je Lucie Kolaříková?Lucie Kolaříková je v současné době označována za průvodkyni na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a krásy žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.
1 790

Popis

Seminář: Odvaha a síla vize

Lucie Kolaříková pro Vás uspořádala další seminář na téma "Odvaha a síla vize", který se uskuteční v průběhu dvou dní 6. - 7. června 2015 v Českém Krumlově. V sobotu podvečer se bude hovořit o tématu "Odvaha" a na neděli připadá téma "Síla vize", můžete se zúčastnit obou zmíněných seminářů či pouze jednoho z nich.

Pro koho je živé setkání “Odvaha a síla vize“ určeno?

Seminář, na kterém Vás přivítá Lucie Kolaříková, je pro všechny, kteří v sobě chtějí opět naleznout ztracenou odvahu a stanovit si jasnou vizi pro naplnění svých snů.

Co je obsahem semináře Lucie Kolaříkové?

V tomto dvoudenním semináři se více dozvíte o odvaze a síle vize. Konkrétně se naučíte,

  • jak si usnadnit rozhodování v těžkých životních situacích,
  • jak pochopit dynamiku strachu a odvahy,
  • jak vyprostit Vaši mysl ze zajetí destruktivních myšlenkových vzorců,
  • jak vytvořit realistickou a dostatečně velkou vizi,
  • co je to vize a jak se projevuje v myšlení, cítění a chování,
  • jak si vizi přetvořit na radost, nikoli bič,
  • jak, čím, kdy vizi posilovat, aktualizovat, měnit či ji zcela opustit,
  • dle čeho poznáte, že je Vaše vize aktuální a pravá, plus užitečné příklady pro Vaši inspiraci,
  • tvorba vlastní vize a jejich základních bodů,řadu koučovacích technik.

Kdo je Lucie Kolaříková?

Lucie Kolaříková je v současné době označována za průvodkyni na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a krásy žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.

Podobné kurzy z kategorie

Večer k sebelásce

0.0%
Pojem sebeláska se v mnohých případech zaměňuje s egoismem,protože může …

Každý den o krok blíž svým snům

0.0%
Chcete si splnit své sny, ale myslíte, že je to nemožné? Podívejte se na …