Webinář Jiřího Vokáče Čmolíka a známého psychiatra Josefa JonášeWebinář Jiřího Vokáče Čmolíka a známého psychiatra Josefa Jonáše0%

Jiří Vokáč Čmolík Neurorestart Emoce s Josefem JonášemZáznam webináře k produktu "Neurorestart Emoce" s uznávaným homeopatem a psychiatrem MUDr. Josefem Jonášem Vám opět více poodhalí téma emocí. Mimo uznávaného lékaře na Vás ve webináři čeká Jiří Vokáč Čmolík a Monika Urbanová. Pro koho je webinář určen?Tento záznam živého online vysílání je pro všechny, které zajímá téma emocí, psychika a transformace.Co se na webináři k produktu "Neurorestart Emoce" dozvíte?Emoce představují skryté informace, které se projevují ve hmotě a zapříčiňují v těle různé chemické, duševní a tělesné pochody, které ovlivňují celý náš život. Na webináři se dozvíte odpovědi na řadu otázek z řad posluchačů na hosta online vysílání, např. zda existují informace i mimo hmotu, přenos epigenetiky, princip fungování homeopatik a mnoho dalších zajímavých dotazů a odpovědí.Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.
Za email

Popis

Neurorestart Emoce s Josefem Jonášem

Záznam webináře k produktu "Neurorestart Emoce" s uznávaným homeopatem a psychiatrem MUDr. Josefem Jonášem Vám opět více poodhalí téma emocí. Mimo uznávaného lékaře na Vás ve webináři čeká Jiří Vokáč Čmolík a Monika Urbanová.

Pro koho je webinář určen?

Tento záznam živého online vysílání je pro všechny, které zajímá téma emocí, psychika a transformace.

Co se na webináři k produktu "Neurorestart Emoce" dozvíte?

Emoce představují skryté informace, které se projevují ve hmotě a zapříčiňují v těle různé chemické, duševní a tělesné pochody, které ovlivňují celý náš život. Na webináři se dozvíte odpovědi na řadu otázek z řad posluchačů na hosta online vysílání, např. zda existují informace i mimo hmotu, přenos epigenetiky, princip fungování homeopatik a mnoho dalších zajímavých dotazů a odpovědí.

Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?

Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.

Podobné kurzy z kategorie

Tantrické odzbrojování těla "Potrhlá Moudrost s Andrew…

0.0%
Živé setkání "Potrhlá Moudrost s Andrew Barnesem". Prostřednictvím setkání …

Webinář: Co se můžete naučit o sebelásce od úspěšných žen

0.0%
Co se můžete naučit o sebelásce od úspěšných žen?. Odbornice v oblasti …

Návod na ženy

0.0%
Jak už z názvu ebooku "Návod na ženy" lze vypozorovat, jedná se o ojedinělého …