Staňte se neodolatelným pro ženy s webinářem "Jak být přitažlivý"Staňte se neodolatelným pro ženy s webinářem "Jak být přitažlivý"0%

David Hůrka Webinář “Jak být přitažlivý“Webinář s názvem “Jak být přitažlivý“ se uskuteční 9.6.2015 od 20:20 hod. pod vedením odborníka na něžné pohlaví Davida Hůrky. Dozvíte se zde užitečné informace o tužbách žen a rady, jak se stát ještě více přitažlivým a neodolatelným. Pro koho je webinář Davida Hůrky určen?Tento webinář je vhodný zejména pro muže, kteří se chtějí dozvědět více o opačném pohlaví a získat tak náskok před ostatními muži. Na co se můžete na webináři “Jak být přitažlivý“ těšit?Celým online živým vysíláním Vás bude provázet David Hůrka, který vyzpovídá úspěšnou českou modelku. Témata, která na webináři zazní, jsou např. jak zaujmout dívku v klubu či baru,co ženy opravdu přitahuje a jak vypadá opravdový muž,po čem ženy skrytě touží,kde a jakým způsobem se seznámit se ženou,proč hormony hrají důležitou roli v úspěchu u opačného pohlaví,co se skrývá pod pojmem naturální přístup muže vůči ženě a další zajímavá témata.Kdo je David Hůrka?David Hůrka se již nějaký čas věnuje osobnostnímu rozvoji, motivaci lidí, budování silného sebevědomí a koučování v mezilidských vztazích. Davidova stěžejní oblast zájmu se zaměřuje na umění svádění a komunikaci s opačným pohlavím. Davidovým posláním je motivovat muže tak, aby jejich život dostal nový rozměr a vážili si sami sebe.
Zdarma

Popis

Webinář “Jak být přitažlivý“

Webinář s názvem “Jak být přitažlivý“ se uskuteční 9.6.2015 od 20:20 hod. pod vedením odborníka na něžné pohlaví Davida Hůrky. Dozvíte se zde užitečné informace o tužbách žen a rady, jak se stát ještě více přitažlivým a neodolatelným.

Pro koho je webinář Davida Hůrky určen?

Tento webinář je vhodný zejména pro muže, kteří se chtějí dozvědět více o opačném pohlaví a získat tak náskok před ostatními muži.

Na co se můžete na webináři “Jak být přitažlivý“ těšit?

Celým online živým vysíláním Vás bude provázet David Hůrka, který vyzpovídá úspěšnou českou modelku. Témata, která na webináři zazní, jsou např.

  • jak zaujmout dívku v klubu či baru,
  • co ženy opravdu přitahuje a jak vypadá opravdový muž,
  • po čem ženy skrytě touží,
  • kde a jakým způsobem se seznámit se ženou,
  • proč hormony hrají důležitou roli v úspěchu u opačného pohlaví,
  • co se skrývá pod pojmem naturální přístup muže vůči ženě a další zajímavá témata.

Kdo je David Hůrka?

David Hůrka se již nějaký čas věnuje osobnostnímu rozvoji, motivaci lidí, budování silného sebevědomí a koučování v mezilidských vztazích. Davidova stěžejní oblast zájmu se zaměřuje na umění svádění a komunikaci s opačným pohlavím. Davidovým posláním je motivovat muže tak, aby jejich život dostal nový rozměr a vážili si sami sebe.

Podobné kurzy z kategorie

Akademie celostního zdraví

0.0%
Máme pro vás JEDNODUCHÉ NÁVODY, díky kterým můžete být zdraví na těle i na …

Zlepšete svůj život!

0.0%
Dosáhněte finanční nezávislosti a žijte svů život naplno.

Ebook: Život bez hraníc pomocou NLP

0.0%
Metoda NLP představuje neurolingvistické programování. Pomocí této metody …