Webinář Aleše Kaliny "Nejúčinnější metody pro výchovu dětí"Webinář Aleše Kaliny "Nejúčinnější metody pro výchovu dětí"0%

Aleš Kalina Webinář: Nejúčinnější metody pro výchovu dětíAleš Kalina a jeho host Lucie Königová pro Vás na 23.6.2015 od 20:15 připravili online živé vysílání na téma "Nejúčinnější metody pro výchovu dětí", na kterém se dozvíte užitečné informace týkající se vychovávání Vašich dětí. Pro koho je webinář o výchově dětí určen?Tento webinář je vhodný zejména pro ty z Vás, kteří se chtějí dozvědět informace o výchově dětí, ať už v současnosti vychováváte děti či jste teprve nastávajícím rodičem.Na co se můžete na webináři  “Nejúčinnější metody pro výchovu dětí“ těšit?Na zmíněném webináři s Alešem Kalinou a jeho hostem nakousnete témata jako např. jednoduché metody pro změnu Vašeho dosavadního pohledu na výchovu,proč je metoda "Kašleš na mě, kašlu na tebe" tak důležitá,proč je korunovace sebe předním prvkem pro skvělou výchovu,proč je tak důležité připravit děti na reálný svět co možná nejdříve, tajemství nízkého sebevědomí dětí,proč skoncovat se vším, co by přenášelo hloupé návky z Vašich domovů na Vaše potomky aj.V rámci živého vysílání se také můžete těšit na soutěž o tři hodiny koučinku pro šťastně vylosované a 30% slevový poukaz na eshop Aleše Kaliny pro všechny zúčastněné online živého vysílání.Kdo jsou Aleš Kalina a Lucie Königová?Aleš Kalina dřív pracoval jako finanční ředitel, ale poté ho zlákal rozvoj lidského potenciálu. Dnes Aleš patří k nejvyhledávanějším odborníkům pro zlepšování života ve sféře vztahů, peněz, rozvoji a využití lidského talentu i zdraví.Lucie Königová je profesionální koučka, lektorka a mentorka dospělých s dvacetiletou zkušeností v profesním a osobnostním růstu. Ve své profesní dráze se zaměřuje především na rodičovskou praxi.  
Za email

Popis

Webinář: Nejúčinnější metody pro výchovu dětí

Aleš Kalina a jeho host Lucie Königová pro Vás na 23.6.2015 od 20:15 připravili online živé vysílání na téma "Nejúčinnější metody pro výchovu dětí", na kterém se dozvíte užitečné informace týkající se vychovávání Vašich dětí.

Pro koho je webinář o výchově dětí určen?

Tento webinář je vhodný zejména pro ty z Vás, kteří se chtějí dozvědět informace o výchově dětí, ať už v současnosti vychováváte děti či jste teprve nastávajícím rodičem.

Na co se můžete na webináři  “Nejúčinnější metody pro výchovu dětí“ těšit?

Na zmíněném webináři s Alešem Kalinou a jeho hostem nakousnete témata jako např.

  • jednoduché metody pro změnu Vašeho dosavadního pohledu na výchovu,
  • proč je metoda "Kašleš na mě, kašlu na tebe" tak důležitá,
  • proč je korunovace sebe předním prvkem pro skvělou výchovu,
  • proč je tak důležité připravit děti na reálný svět co možná nejdříve,
  • tajemství nízkého sebevědomí dětí,
  • proč skoncovat se vším, co by přenášelo hloupé návky z Vašich domovů na Vaše potomky aj.

V rámci živého vysílání se také můžete těšit na soutěž o tři hodiny koučinku pro šťastně vylosované a 30% slevový poukaz na eshop Aleše Kaliny pro všechny zúčastněné online živého vysílání.

Kdo jsou Aleš Kalina a Lucie Königová?

Aleš Kalina dřív pracoval jako finanční ředitel, ale poté ho zlákal rozvoj lidského potenciálu. Dnes Aleš patří k nejvyhledávanějším odborníkům pro zlepšování života ve sféře vztahů, peněz, rozvoji a využití lidského talentu i zdraví.

Lucie Königová je profesionální koučka, lektorka a mentorka dospělých s dvacetiletou zkušeností v profesním a osobnostním růstu. Ve své profesní dráze se zaměřuje především na rodičovskou praxi.  

Podobné kurzy z kategorie

Nezapomenutelná paměť

0.0%
Víte proč lidé zapomínají? Chcete s tímto neduhem skoncovat a vytrénovat svou …

Škola sebelásky

0.0%
Škola sebelásky. Pocit sebelásky je zárukou skutečně spokojeného života s …

5 zásadních tipů pro vyšší sebe-vědomí

0.0%
Sebevědomí je pro uspěch člověka zásadní. V ebooku najdete rady jak si …