Kniha o výchově dětí a vzájemného porozumění "(Ne)Gramotný rodič“Kniha o výchově dětí a vzájemného porozumění "(Ne)Gramotný rodič“0%

Lucie Königová Ebook: (Ne)Gramotný rodičV ebooku s titulem "(Ne)Gramotný rodič" se dozvíte, jak se stát dobrým rodičem pro Vaše ratolesti, porozumět jim a připravit je do života. Tento ebook pro Vás připravila Lucie Königová, která se touto oblastí zabývá již několik let.Pro koho je ebook (Ne)Gramotný rodič určen?Tento titul zajisté potěší všechny současné i budoucí rodiče, kteří se chtějí stát velkou oporou pro své děti a dostatečně je připravit na nástrahy dnešního života.O čem je elektronicka ekniha (Ne)Gramotný rodič?Každý rodič hraje v životě dítěte nenahraditelnou roli, někdo je v ní ovšem úspěšný více a někdo méně a proto je nutné začít nejprve na straně rodičů. Tento ebook Vás dostatečně vybaví na cestu za dokonalým rodičem. Pochopíte sami sebe a následně i Vaše děti. Tato kniha čerpá ze skutečných životních příběhů a událostí. Věnuje se jednotlivým příčinám, řešením a následkům konkrétních výchovných omylů. Ebook "(Ne)Gramotný rodič" obsahuje celkem 100 stran, ve kterých se můžete těšit na17 kapitol s osvědčenými praktickými náměty, jak dosáhnout domácí pohody,10 nejdůležitějších principů úspěšného a gramotného rodiče,10 největších a nejčastějších omylů negramotného rodiče či 10 praktických nástrojů, nejrůznějších metod a technik jak s Vašimi blízkými žít v plnohodnotném a naplněném vztahu.Kdo je Lucie Königová?Lucie Königová je profesionální koučka, lektorka a mentorka dospělých s dvacetiletou zkušeností v profesním a osobnostním růstu. Ve své profesní dráze se zaměřuje především na rodičovskou praxi.
300

Popis

Ebook: (Ne)Gramotný rodič

V ebooku s titulem "(Ne)Gramotný rodič" se dozvíte, jak se stát dobrým rodičem pro Vaše ratolesti, porozumět jim a připravit je do života. Tento ebook pro Vás připravila Lucie Königová, která se touto oblastí zabývá již několik let.

Pro koho je ebook (Ne)Gramotný rodič určen?

Tento titul zajisté potěší všechny současné i budoucí rodiče, kteří se chtějí stát velkou oporou pro své děti a dostatečně je připravit na nástrahy dnešního života.

O čem je elektronicka ekniha (Ne)Gramotný rodič?

Každý rodič hraje v životě dítěte nenahraditelnou roli, někdo je v ní ovšem úspěšný více a někdo méně a proto je nutné začít nejprve na straně rodičů. Tento ebook Vás dostatečně vybaví na cestu za dokonalým rodičem. Pochopíte sami sebe a následně i Vaše děti. Tato kniha čerpá ze skutečných životních příběhů a událostí. Věnuje se jednotlivým příčinám, řešením a následkům konkrétních výchovných omylů. Ebook "(Ne)Gramotný rodič" obsahuje celkem 100 stran, ve kterých se můžete těšit na

  • 17 kapitol s osvědčenými praktickými náměty, jak dosáhnout domácí pohody,
  • 10 nejdůležitějších principů úspěšného a gramotného rodiče,
  • 10 největších a nejčastějších omylů negramotného rodiče či
  • 10 praktických nástrojů, nejrůznějších metod a technik jak s Vašimi blízkými žít v plnohodnotném a naplněném vztahu.

Kdo je Lucie Königová?

Lucie Königová je profesionální koučka, lektorka a mentorka dospělých s dvacetiletou zkušeností v profesním a osobnostním růstu. Ve své profesní dráze se zaměřuje především na rodičovskou praxi.

Podobné kurzy z kategorie

NLP Practitioner

0.0%
Absolvováním tohoto 16-ti denního vzdělávacího kurzu získate efektivní …

Profil osobnosti (pro muže)

0.0%
Zjisti svůj jedinečný profil osobnosti v online testu (pro muže) s podrobným …

Hojnost a bohatství

0.0%
Na živém setkání se dozvíte, jak správně uspořádat svůj byt, zahradu, …