Odhalte sílu čínského roku s ebookem "Magický rok Ovce 2015"Odhalte sílu čínského roku s ebookem "Magický rok Ovce 2015"0%

Zuzana Adam Ebook: Magický rok Ovce 2015Co přinese rok dřevěné Ovce, jak jeho energii efektivně využít pro Váš život či jakým způsobem Váš byt očistit od nepříznivých vlivů se dozvíte v ebooku s názvem "Magický rok Ovce 2015". Tuto publikaci pro Vás připravila odbornice Zuzana Adam.Pro koho je určen ebook “Magický rok Ovce 2015“Dne 19. února 2015 začína Nový rok, tentokrát ten čínský. Počátek každého roku je dobrým začátkem pro změny, pokud tedy chcete i Vy v životě učinit významné změny k lepšímu skrze prostoru, který Vás obklopuje, je tento ebook určen právě Vám.Na co se můžete v publikaci "Magický rok Ovce 2015" těšit?Tento ebook aktivně pracuje s pojmem Feng Shui, s jehož pomocí můžete na základě pár změn v prostoru Vaší domácnosti zažít významné změny ve Vašem životě. Naleznete zde konkrétní návod, jak a v kterých místech bytu učinit změny, objevit skrytou energii roku Ovce a jak jí efektivně využít ve Váš prospěch. Konkrétně v ebooku "Magický rok Ovce 2015" najdeteznamení čínského zvěrokruhu a jeho charakteristika,objevení Vaší energie dle data a hodiny narození,co vše Vám přinese rok Ovce i dle konkrétního znamení,letící hvězdu v roku 2015 čijak podpořit a najít silnou hvězdu Bohatství.Kdo je Zuzana Adam?Autorkou tohoto titulu je Zuzana Adam, lektorka a konzultantka v oboru Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů. Ve své práci Zuzana využívá svou intuici a vnitřní instinkt pro vytvoření mostu mezi hmatatelnými věcmi každodenního života a tím, co našima očima nelze vidět.
458

Popis

Ebook: Magický rok Ovce 2015

Co přinese rok dřevěné Ovce, jak jeho energii efektivně využít pro Váš život či jakým způsobem Váš byt očistit od nepříznivých vlivů se dozvíte v ebooku s názvem "Magický rok Ovce 2015". Tuto publikaci pro Vás připravila odbornice Zuzana Adam.

Pro koho je určen ebook “Magický rok Ovce 2015“

Dne 19. února 2015 začína Nový rok, tentokrát ten čínský. Počátek každého roku je dobrým začátkem pro změny, pokud tedy chcete i Vy v životě učinit významné změny k lepšímu skrze prostoru, který Vás obklopuje, je tento ebook určen právě Vám.

Na co se můžete v publikaci "Magický rok Ovce 2015" těšit?

Tento ebook aktivně pracuje s pojmem Feng Shui, s jehož pomocí můžete na základě pár změn v prostoru Vaší domácnosti zažít významné změny ve Vašem životě. Naleznete zde konkrétní návod, jak a v kterých místech bytu učinit změny, objevit skrytou energii roku Ovce a jak jí efektivně využít ve Váš prospěch. Konkrétně v ebooku "Magický rok Ovce 2015" najdete

  • znamení čínského zvěrokruhu a jeho charakteristika,
  • objevení Vaší energie dle data a hodiny narození,
  • co vše Vám přinese rok Ovce i dle konkrétního znamení,
  • letící hvězdu v roku 2015 či
  • jak podpořit a najít silnou hvězdu Bohatství.

Kdo je Zuzana Adam?

Autorkou tohoto titulu je Zuzana Adam, lektorka a konzultantka v oboru Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů. Ve své práci Zuzana využívá svou intuici a vnitřní instinkt pro vytvoření mostu mezi hmatatelnými věcmi každodenního života a tím, co našima očima nelze vidět.

Podobné kurzy z kategorie

Odhalení

0.0%
Svatá trojka - přirozenost, intuice a zdravý rozum, spojení těchto tří faktorů …

CD sebeláska

0.0%
CD Sebeláska. Motivační "CD Sebeláska" pocházející od autorky Lucie Kolaříkové …

Webinář Dragana Vujoviče "Intuice v praxi"

0.0%
Webinař: Intuice v praxi. Záznam webináře na téma "Intuice v praxi" pro Vás …