Rituály pro hojnost a peníze v kompletu ebooku "Peněžní magie"Rituály pro hojnost a peníze v kompletu ebooku "Peněžní magie"0%

Zuzana Adam Ebook: Peněžní magieV ebooku na téma "Peněžní magie" se Vám dostanou účinné rady v otázce financí, jak je získat a také udržet. Jednotlivými rituály Vás provede odbornice Zuzana Adam.Pro koho je publikace "Peněžní magie" určena?Tento titul je určen těm, kterým peněžní prostředky schází, aby jich měli víc a zároveň i pro ty z Vás, kteří peníze mají a chtějí, aby u nich také zůstaly.Co je obsahem ebooku “Peněžní magie“?Téměř ve všech kulturách existují různé rituály pro dosažení pocitu hojnosti a získání peněz ve Vašem životě. V programu "Peněžní magie" obdržíte celkem tři ebooky zabývající se peněžními rituály. Každý z ebooku si také můžete zakoupit samostatně za cenu 477 Kč. V tomto kompletu naleznete celkem 108 rituálů, které vpustí peníze do Vašeho života. Můžete se například těšit na tyto rituálypeněženka, magické čtverce,jupiterský talisman,marsův talisman,čarování na peníze s tarotem, začarované mince,násobíme hojnost dvakrát,o růstu blahobytu a o zrcadlech,ochranné kouzlo před chudobou a bídou,magická koření a mnoho dalších.Kdo je Zuzana Adam?Autorkou tohoto titulu je Zuzana Adam, lektorka a konzultantka v oboru Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů. Ve své práci Zuzana využívá svou intuici a vnitřní instinkt pro vytvoření mostu mezi hmatatelnými věcmi každodenního života a tím, co našima očima nelze vidět.
888

Popis

Ebook: Peněžní magie

V ebooku na téma "Peněžní magie" se Vám dostanou účinné rady v otázce financí, jak je získat a také udržet. Jednotlivými rituály Vás provede odbornice Zuzana Adam.

Pro koho je publikace "Peněžní magie" určena?

Tento titul je určen těm, kterým peněžní prostředky schází, aby jich měli víc a zároveň i pro ty z Vás, kteří peníze mají a chtějí, aby u nich také zůstaly.

Co je obsahem ebooku “Peněžní magie“?

Téměř ve všech kulturách existují různé rituály pro dosažení pocitu hojnosti a získání peněz ve Vašem životě. V programu "Peněžní magie" obdržíte celkem tři ebooky zabývající se peněžními rituály. Každý z ebooku si také můžete zakoupit samostatně za cenu 477 Kč. V tomto kompletu naleznete celkem 108 rituálů, které vpustí peníze do Vašeho života. Můžete se například těšit na tyto rituály

  • peněženka,
  • magické čtverce,
  • jupiterský talisman,
  • marsův talisman,
  • čarování na peníze s tarotem,
  • začarované mince,
  • násobíme hojnost dvakrát,
  • o růstu blahobytu a o zrcadlech,
  • ochranné kouzlo před chudobou a bídou,
  • magická koření a mnoho dalších.

Kdo je Zuzana Adam?

Autorkou tohoto titulu je Zuzana Adam, lektorka a konzultantka v oboru Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů. Ve své práci Zuzana využívá svou intuici a vnitřní instinkt pro vytvoření mostu mezi hmatatelnými věcmi každodenního života a tím, co našima očima nelze vidět.

Podobné kurzy z kategorie

Webinář: Síla neverbální komunikace

0.0%
"Síla neverbální komunikace" představuje záznam webináře, kterým Vás provádí …

Dostal jsem na starost projekt, co mám dělat?

0.0%
Nemáte zkušenost s vedením projektů a přesto jste dostali takový úkol?

Adamaraj - konzultace

0.0%
Čekají Vás osobní konzultace v oblasti harmonizace bytu, barevných návrhů, …