Rituály pro hojnost a peníze v kompletu ebooku "Peněžní magie"Rituály pro hojnost a peníze v kompletu ebooku "Peněžní magie"0%

Zuzana Adam Ebook: Peněžní magieV ebooku na téma "Peněžní magie" se Vám dostanou účinné rady v otázce financí, jak je získat a také udržet. Jednotlivými rituály Vás provede odbornice Zuzana Adam.Pro koho je publikace "Peněžní magie" určena?Tento titul je určen těm, kterým peněžní prostředky schází, aby jich měli víc a zároveň i pro ty z Vás, kteří peníze mají a chtějí, aby u nich také zůstaly.Co je obsahem ebooku “Peněžní magie“?Téměř ve všech kulturách existují různé rituály pro dosažení pocitu hojnosti a získání peněz ve Vašem životě. V programu "Peněžní magie" obdržíte celkem tři ebooky zabývající se peněžními rituály. Každý z ebooku si také můžete zakoupit samostatně za cenu 477 Kč. V tomto kompletu naleznete celkem 108 rituálů, které vpustí peníze do Vašeho života. Můžete se například těšit na tyto rituálypeněženka, magické čtverce,jupiterský talisman,marsův talisman,čarování na peníze s tarotem, začarované mince,násobíme hojnost dvakrát,o růstu blahobytu a o zrcadlech,ochranné kouzlo před chudobou a bídou,magická koření a mnoho dalších.Kdo je Zuzana Adam?Autorkou tohoto titulu je Zuzana Adam, lektorka a konzultantka v oboru Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů. Ve své práci Zuzana využívá svou intuici a vnitřní instinkt pro vytvoření mostu mezi hmatatelnými věcmi každodenního života a tím, co našima očima nelze vidět.
888

Popis

Ebook: Peněžní magie

V ebooku na téma "Peněžní magie" se Vám dostanou účinné rady v otázce financí, jak je získat a také udržet. Jednotlivými rituály Vás provede odbornice Zuzana Adam.

Pro koho je publikace "Peněžní magie" určena?

Tento titul je určen těm, kterým peněžní prostředky schází, aby jich měli víc a zároveň i pro ty z Vás, kteří peníze mají a chtějí, aby u nich také zůstaly.

Co je obsahem ebooku “Peněžní magie“?

Téměř ve všech kulturách existují různé rituály pro dosažení pocitu hojnosti a získání peněz ve Vašem životě. V programu "Peněžní magie" obdržíte celkem tři ebooky zabývající se peněžními rituály. Každý z ebooku si také můžete zakoupit samostatně za cenu 477 Kč. V tomto kompletu naleznete celkem 108 rituálů, které vpustí peníze do Vašeho života. Můžete se například těšit na tyto rituály

  • peněženka,
  • magické čtverce,
  • jupiterský talisman,
  • marsův talisman,
  • čarování na peníze s tarotem,
  • začarované mince,
  • násobíme hojnost dvakrát,
  • o růstu blahobytu a o zrcadlech,
  • ochranné kouzlo před chudobou a bídou,
  • magická koření a mnoho dalších.

Kdo je Zuzana Adam?

Autorkou tohoto titulu je Zuzana Adam, lektorka a konzultantka v oboru Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů. Ve své práci Zuzana využívá svou intuici a vnitřní instinkt pro vytvoření mostu mezi hmatatelnými věcmi každodenního života a tím, co našima očima nelze vidět.

Podobné kurzy z kategorie

Jak na mezilidské vztahy: Jednoduše a chytře

0.0%
Helena Kurzweilová radí, jak se vypořádat s mezidlidskými vzrahy za pomocí …

DVD o víně a vinařství "Ako sa rodí víno"

100.0%
DVD: Ako sa rodí víno. Jste-li milovníkem vína, ale nemáte potřebné znalosti, …

Harmonické vztahy

0.0%
Sekce zdarma za email, e-book placený! Máme pro vás jednoduchou metodu, jak …