Objevte Váš skutečný potenciál díky kurzu "Máš potenciál"Objevte Váš skutečný potenciál díky kurzu "Máš potenciál"0%

Dáša a Tomáš Kašparovi Video-kurz: Máš potenciálOnline kurz s názvem "Máš potenciál" se zaměřuje na osobnostní rozvoj pomocí interpersonální inteligence. Jedná se o program, který vyplňuje mezeru a zábrany ve využití Vašeho skutečného potenciálu. Celým programem Vás provede Dáša a Tomáš Kašparovi.Pro koho je program "Máš potenciál" určen?Toto téma objevení Vašeho skutečného potenciálu zajisté zaujme všechny, kteří jsou v přímém kontaktu s lidmi, ať už v práci, či v rámci obchodní činnosti.Na co se můžete v kurzu “Máš potenciál“ těšit?Tento online kurz se zabývá tématy jako je - jednání s lidmi, povahové profily či osobnostní typologie. Program se skládá z bezplatné části, ve které obdržíte dvě videa zdarma a testu s názvem "Zjisti, co v Tobě ohrožuje Tvůj úspěch", tak z části placené, ve které na Vás čeká šest videí a praktická cvičení, která slouží k posílení a lepšímu uplatnění nově získaných znalostí ve Vašem reálném životě.Kdo jsou Dáša a Tomáš Kašparovi?Tomáš Kašpar je odborníkem na osobnostní inteligenci a specialista na oddělování pravdy od lži. Tomáš také patří mezi uznávané a často zvané řečníky na různých firemních akcích. Dáša Kašparová je označována za průvodkyni autentického projevu se specializací na osobnost člověka a partnerské vztahy. Dáša je expertka na autentický projev jednotlivých lidí. Pomáhá mnoha lidem osvobodit jejich spoutaná srdce a vyjádřit tak jejich jedinečnost.
2 900

Popis

Video-kurz: Máš potenciál

Online kurz s názvem "Máš potenciál" se zaměřuje na osobnostní rozvoj pomocí interpersonální inteligence. Jedná se o program, který vyplňuje mezeru a zábrany ve využití Vašeho skutečného potenciálu. Celým programem Vás provede Dáša a Tomáš Kašparovi.

Pro koho je program "Máš potenciál" určen?

Toto téma objevení Vašeho skutečného potenciálu zajisté zaujme všechny, kteří jsou v přímém kontaktu s lidmi, ať už v práci, či v rámci obchodní činnosti.

Na co se můžete v kurzu “Máš potenciál“ těšit?

Tento online kurz se zabývá tématy jako je - jednání s lidmi, povahové profily či osobnostní typologie. Program se skládá z bezplatné části, ve které obdržíte dvě videa zdarma a testu s názvem "Zjisti, co v Tobě ohrožuje Tvůj úspěch", tak z části placené, ve které na Vás čeká šest videí a praktická cvičení, která slouží k posílení a lepšímu uplatnění nově získaných znalostí ve Vašem reálném životě.

Kdo jsou Dáša a Tomáš Kašparovi?

Tomáš Kašpar je odborníkem na osobnostní inteligenci a specialista na oddělování pravdy od lži. Tomáš také patří mezi uznávané a často zvané řečníky na různých firemních akcích.

Dáša Kašparová je označována za průvodkyni autentického projevu se specializací na osobnost člověka a partnerské vztahy. Dáša je expertka na autentický projev jednotlivých lidí. Pomáhá mnoha lidem osvobodit jejich spoutaná srdce a vyjádřit tak jejich jedinečnost.

Podpůrné projekty k: Objevte Váš skutečný potenciál díky kurzu "Máš potenciál"

Doprovodný webinář k produktu "Máš potenciál"

0.0%
Živé vysílání: "Máš potenciál". Dáša a Tomáš Kašparovi pro Vás dne 29.6. 2015 …
Podobné kurzy z kategorie

Vše se vším souvisí a nic se neděje náhodou

80.0%
Chceme tento e-book věnovat všem Vám, kteří už nechcete být oběťmi. Nechcete …

Pozitivní návyky v podnikání

0.0%
Jak se zbavit zažitých nešvarů a vytvořit si nové návyky pro úspěšné podnikání?