Unikátní mentální techniky v dvoudenním kurzu "Systém pro život"Unikátní mentální techniky v dvoudenním kurzu "Systém pro život"0%

Dragan Vujovič Dvoudenní kurz: Systém pro životOdborník na mentální mysl Dragan Vujovič pro Vás připravil dvoudenní kurz s názvem "Systém pro život", pomocí kterého si snadno osvojíte mentální techniky, které Vám pomohou v důležitých sférách Vašeho života. Kurz se koná 27. - 28. června 2015 v Praze. Pro koho je určen program "Systém pro život"?Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí blíže seznámit s tzv. Silvovou metodou a s jejími zázračnými účinky.Co je obsahem dvoudenního kurzu “Systém pro život“?Absolvováním tohoto kurzu si osvojíte unikátní mentální techniky, s jejichž aplikací po dobu 20 min. denně se naučíte žít bez stresu, lépe komunikovat či prožívat hlubší a kvalitnější vztahy s Vaším okolím. Dozvíte se a zároveň si prakticky osvojíte:jak aktivním způsobem využívat vlastnosti mozku ve frekvenci alfa (7 - 14 Hz),jak se efektivním způsobem zbavit stresu,jak zlepšit Váš zdravotní stav,jak dané problémy řešit s vyšším přehledem a lépe dosahovat vytyčených cílů,různé mentální techniky pro zkvalitnění Vašeho života.Kdo je Dragan Vujovič?Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit. 
3 600

Popis

Dvoudenní kurz: Systém pro život

Odborník na mentální mysl Dragan Vujovič pro Vás připravil dvoudenní kurz s názvem "Systém pro život", pomocí kterého si snadno osvojíte mentální techniky, které Vám pomohou v důležitých sférách Vašeho života. Kurz se koná 27. - 28. června 2015 v Praze.

Pro koho je určen program "Systém pro život"?

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí blíže seznámit s tzv. Silvovou metodou a s jejími zázračnými účinky.

Co je obsahem dvoudenního kurzu “Systém pro život“?

Absolvováním tohoto kurzu si osvojíte unikátní mentální techniky, s jejichž aplikací po dobu 20 min. denně se naučíte žít bez stresu, lépe komunikovat či prožívat hlubší a kvalitnější vztahy s Vaším okolím.

Dozvíte se a zároveň si prakticky osvojíte:

  • jak aktivním způsobem využívat vlastnosti mozku ve frekvenci alfa (7 - 14 Hz),
  • jak se efektivním způsobem zbavit stresu,
  • jak zlepšit Váš zdravotní stav,
  • jak dané problémy řešit s vyšším přehledem a lépe dosahovat vytyčených cílů,
  • různé mentální techniky pro zkvalitnění Vašeho života.

Kdo je Dragan Vujovič?

Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit. 

Podobné kurzy z kategorie

Vítězná mysl

0.0%
Série video-kurzů Vítězná mysl obsahuje řadu technik, zkušeností a znalostí v …

Webinář Dragana Vujoviče "Intuice v praxi"

0.0%
Webinař: Intuice v praxi. Záznam webináře na téma "Intuice v praxi" pro Vás …

Objevte Váš skutečný potenciál díky kurzu "Máš potenciál"

0.0%
Video-kurz: Máš potenciál. Online kurz s názvem "Máš potenciál" se zaměřuje na …