Velký test emoční inteligenceVelký test emoční inteligence0%

TestyTesty VELKÝ TEST EMOČNÍ INTELIGENCE  Co se dozvíte: jak vysoké máte jednotlivé složky emoční inteligence tipy, jak pracovat s empatií, sociálními dovednostmi, sebeuvědoměním, motivací a sebeovládáním praktická cvičení na procvičování empatie, zvládání emocí, posilování motivace a další Vyhodnocení: 7 stran, ihned po vyplnění testu, možnost tisku Podrobný popis:  Rozumíte sami sobě? Dokážete si uvědomovat své vlastní emoce? S rostoucím sebeuvědoměním chápeme lépe své pocity i chování a to nám umožňuje změnit k lepšímu svůj život i sami sebe. Na jaké úrovni je vaše sebeovládání? Necháte emoce, aby za vás rozhodovaly? Umíte odložit impulzivnost a mít úplnou kontrolu nad svým jednáním? Jdete za svými sny sami nebo vás musí stále někdo postrkovat? Patříte mezi ty, kteří musí pracovat pod tlakem?  Navazujete kontakty s novými lidmi s lehkostí nebo je každé seznámení pro vás utrpením? Dokážete správně vycítit a rozpoznat emoce druhých? Jste vůči druhým vnímaví nebo se v emocích druhých topíte? Jak jste na tom?
180

Popis

VELKÝ TEST EMOČNÍ INTELIGENCE

 Co se dozvíte:

  • jak vysoké máte jednotlivé složky emoční inteligence
  • tipy, jak pracovat s empatií, sociálními dovednostmi, sebeuvědoměním, motivací a sebeovládáním
  • praktická cvičení na procvičování empatie, zvládání emocí, posilování motivace a další

Vyhodnocení:

  • 7 stran, ihned po vyplnění testu, možnost tisku

Podrobný popis: 

Rozumíte sami sobě? Dokážete si uvědomovat své vlastní emoce? S rostoucím sebeuvědoměním chápeme lépe své pocity i chování a to nám umožňuje změnit k lepšímu svůj život i sami sebe.

Na jaké úrovni je vaše sebeovládání? Necháte emoce, aby za vás rozhodovaly? Umíte odložit impulzivnost a mít úplnou kontrolu nad svým jednáním?

Jdete za svými sny sami nebo vás musí stále někdo postrkovat? Patříte mezi ty, kteří musí pracovat pod tlakem? 

Navazujete kontakty s novými lidmi s lehkostí nebo je každé seznámení pro vás utrpením?

Dokážete správně vycítit a rozpoznat emoce druhých? Jste vůči druhým vnímaví nebo se v emocích druhých topíte? Jak jste na tom?

Podobné kurzy z kategorie