Mentální nástroje pro Vaši intuici v kurzu "Trénink intuice"Mentální nástroje pro Vaši intuici v kurzu "Trénink intuice"0%

Dragan Vujovič Dvoudenní kurz: Trénink intuiceV kurzu s titulem "Trénink intuice" se naučíte efektivním způsobem využívat Váš šestý smysl, který Vám pomůže k prožití života bez stresu, v radosti a s větší jistotou. Na tomto kurzu se na Vás bude těšit Dragan Vujovič, odborník na lidskou mysl.Pro koho je kurzu "Trénink intuice" určen?Tento program je pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak funguje lidská mysl a nové poznatky uplatňovat ve svém reálném životě.Na co se můžete ve dvoudenním kurzu “Trénink intuice“ těšit?V tomto tréninku se společně s Draganem Vujovičem zaměříte na pojem intuice, konkrétně se zde naučíte, jak zvýšit přesnost Vaší intuice a srozumitelnost vysílaných signálů. Program osahuje mentální nástroje pro trénování Vaší intuice, která slouží k zlepšení důležitých oblastí Vašeho života. Konkrétně se na semináři naučíte:jednotlivé kroky vedoucí k rozvoji Vaší intuice,správně pracovat s otázkami,nasměřovat Vaši pozornost,vytvářet intuitivní stav v soukromém i pracovním životě,pracovat s Vaším intuitivním slovníkem, který je uplatňován v procesu rozhodování,pomocí intuice lépe pochopit sami sebe.Kdo je Dragan Vujovič?Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.
5 300

Popis

Dvoudenní kurz: Trénink intuice

V kurzu s titulem "Trénink intuice" se naučíte efektivním způsobem využívat Váš šestý smysl, který Vám pomůže k prožití života bez stresu, v radosti a s větší jistotou. Na tomto kurzu se na Vás bude těšit Dragan Vujovič, odborník na lidskou mysl.

Pro koho je kurzu "Trénink intuice" určen?

Tento program je pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak funguje lidská mysl a nové poznatky uplatňovat ve svém reálném životě.

Na co se můžete ve dvoudenním kurzu “Trénink intuice“ těšit?

V tomto tréninku se společně s Draganem Vujovičem zaměříte na pojem intuice, konkrétně se zde naučíte, jak zvýšit přesnost Vaší intuice a srozumitelnost vysílaných signálů. Program osahuje mentální nástroje pro trénování Vaší intuice, která slouží k zlepšení důležitých oblastí Vašeho života. Konkrétně se na semináři naučíte:

  • jednotlivé kroky vedoucí k rozvoji Vaší intuice,
  • správně pracovat s otázkami,
  • nasměřovat Vaši pozornost,
  • vytvářet intuitivní stav v soukromém i pracovním životě,
  • pracovat s Vaším intuitivním slovníkem, který je uplatňován v procesu rozhodování,
  • pomocí intuice lépe pochopit sami sebe.

Kdo je Dragan Vujovič?

Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.

Podobné kurzy z kategorie

Milionové rady dle P.T. Barnuma

60.0%
Získejte 10 rad jak bý úspěšnější než vaši konkurenti.

Jak být sám sebou?

100.0%
 JAK DOSTAT SVÉ EMOCE A MYŠLENKY POD KONTROLU? Autorka kurzu Monika …

Ebook: Jak sebeláska léčí

0.0%
Jak sebeláska léčí. Ebook s titulem “Jak sebeláska léčí“ od expertky v oblasti …