Načerpejte energii a zažijte zábavu s akcí "Letní oslava života"Načerpejte energii a zažijte zábavu s akcí "Letní oslava života"0%

Oslava života s.r.o. Živé setkání: Letní oslava životaVe dnech 3.7. - 7.7. 2015 se v Sudislavi na Orlicí koná "Letní oslava života", která srdečně přivítá všechny, které nebaví život jen přežívat, ale chtějí opravdu žít. Čeká na Vás bohatý program s mnoha zajímavými hosty.Pro koho je setkání "Letní oslava života" určeno?Jak již bylo zmíněno, toto setkání je vhodné pro všechny, kteří chtějí život žít skutečně naplno od uklidňujících meditací až po divoký tanec.S jakými hosty na setkání "Letní oslava života" potkáte?Vašimi průvodci v rámci celého programu budou zkušení a talentovaní učitelé a muzikanti z různých koutů světa. Můžete se těšit například naMaoka, slovenského hudebníka,Lucii Kolaříkovou, která se zabývá osobním rozvojem žen, zejména sebeláskou,Suryi Cinziu Donnoli, která Vás zavede až do nitra ženského srdce,Niraje Skillbecka, který se bude zabývat tématem sebevyjádření,Roberta Graiga, který Vás provede obřadem potní chýše,kapelu Létající koberec a jejich energii rytmu a další.Program "Letní oslavy života"Detailní program akce je ještě v přípravách. Můžete se těšit na workshopy, které Vás provedou po cestě k Vám samým, Vašim snům a jejich následnou integrací do reálného života. V jednotlivých dnech Vás čeká tento program:pátek - slavnostní zahájení akce,sobota - jsem, kým jsem,neděle - sním své sny,pondělí - žiju svůj život,úterý slavnostní zakončení oslavy.Kdo je společnost Oslava života s.r.o.Tuto unikátní akci pro Vás připravila společnosti Oslava života s.r.o., jejichž posláním je inspirovat Vás k objevení a prožívání Vašeho potenciálu a jedinečnosti. Svými aktivitami přispívají k rozvoji společnosti pozitivním směrem.
6 300

Popis

Živé setkání: Letní oslava života

Ve dnech 3.7. - 7.7. 2015 se v Sudislavi na Orlicí koná "Letní oslava života", která srdečně přivítá všechny, které nebaví život jen přežívat, ale chtějí opravdu žít. Čeká na Vás bohatý program s mnoha zajímavými hosty.

Pro koho je setkání "Letní oslava života" určeno?

Jak již bylo zmíněno, toto setkání je vhodné pro všechny, kteří chtějí život žít skutečně naplno od uklidňujících meditací až po divoký tanec.

S jakými hosty na setkání "Letní oslava života" potkáte?

Vašimi průvodci v rámci celého programu budou zkušení a talentovaní učitelé a muzikanti z různých koutů světa. Můžete se těšit například na

  • Maoka, slovenského hudebníka,
  • Lucii Kolaříkovou, která se zabývá osobním rozvojem žen, zejména sebeláskou,
  • Suryi Cinziu Donnoli, která Vás zavede až do nitra ženského srdce,
  • Niraje Skillbecka, který se bude zabývat tématem sebevyjádření,
  • Roberta Graiga, který Vás provede obřadem potní chýše,kapelu Létající koberec a jejich energii rytmu a další.

Program "Letní oslavy života"

Detailní program akce je ještě v přípravách. Můžete se těšit na workshopy, které Vás provedou po cestě k Vám samým, Vašim snům a jejich následnou integrací do reálného života. V jednotlivých dnech Vás čeká tento program:

  • pátek - slavnostní zahájení akce,
  • sobota - jsem, kým jsem,
  • neděle - sním své sny,
  • pondělí - žiju svůj život,
  • úterý slavnostní zakončení oslavy.

Kdo je společnost Oslava života s.r.o.

Tuto unikátní akci pro Vás připravila společnosti Oslava života s.r.o., jejichž posláním je inspirovat Vás k objevení a prožívání Vašeho potenciálu a jedinečnosti. Svými aktivitami přispívají k rozvoji společnosti pozitivním směrem.

Podobné kurzy z kategorie

Udělejte si vánoční pohodu bez stresu

0.0%
Osvojte si metody a postupy jak pracovat se stresem a obavami, tak abyste je …

Objevte Váš skutečný potenciál díky kurzu "Máš potenciál"

0.0%
Video-kurz: Máš potenciál. Online kurz s názvem "Máš potenciál" se zaměřuje na …

Techniky pro zvládání životních situací - "Vítězství bez…

0.0%
Seminář: Vítězství bez poražených. Na předposlední květnový den pro Vás …