Objevte svoji vnitřní a vnější krásu na semináři "Krása ženy"Objevte svoji vnitřní a vnější krásu na semináři "Krása ženy"0%

Dagmar Kožinová Seminář: Krása ženyNa poslední červencový den 31.7.2015 v kouzelném a magickém místě Žítkov v hotelu Kopanice pro Vás Dagmar Kožinová připravila seminář na téma "Krása ženy". Tento seminář propojuje všechny aspekty ženství, vnější i vnitřní krásu. Pro koho je seminář "Krása ženy" určen?Tento víkendový seminář je vhodný pro všechny ženy, které se chtějí více seznámit se sebou samou, objevit svoji krásu a vpustit jí do svého života.Na co se můžete na semináři “Krása ženy“ těšit?Mnoho žen svoji krásu nevidí, odmítají se a nepřijímají. Na semináři "Krása ženy" se naučíte přijmout taková, jaká jste, či se starat o svou duši a tělo s láskou. Nastavíte zrcadlo Vaší kráse a zažijete vysoce transformační zážitek. Můžete se těšit např. nasemináře a praktická cvičení, které se zaměří na Vaši duši,tance, meditace a rituály,tipy a triky pro sebe-péči,individuální líčení čifotografku, která Vaši krásu zachytí na fotkách.Po tomto víkendu z Vás bude vyzařovat vyšší spokojenost, sebevědomí, láska či sebe-přijetí.Kdo je Dagmar Kožinová?Dagmar Kožinová se ve své práci zaměřuje především na harmonii s vlastním tělem a opětovnému navrácení k ženství a přirozenosti. Za ideální podobu každé ženy považuje stav, kdy žena miluje své tělo a žije s ním ve vnitřním souladu.
3 500

Popis

Seminář: Krása ženy

Na poslední červencový den 31.7.2015 v kouzelném a magickém místě Žítkov v hotelu Kopanice pro Vás Dagmar Kožinová připravila seminář na téma "Krása ženy". Tento seminář propojuje všechny aspekty ženství, vnější i vnitřní krásu.

Pro koho je seminář "Krása ženy" určen?

Tento víkendový seminář je vhodný pro všechny ženy, které se chtějí více seznámit se sebou samou, objevit svoji krásu a vpustit jí do svého života.

Na co se můžete na semináři “Krása ženy“ těšit?

Mnoho žen svoji krásu nevidí, odmítají se a nepřijímají. Na semináři "Krása ženy" se naučíte přijmout taková, jaká jste, či se starat o svou duši a tělo s láskou. Nastavíte zrcadlo Vaší kráse a zažijete vysoce transformační zážitek. Můžete se těšit např. na

  • semináře a praktická cvičení, které se zaměří na Vaši duši,
  • tance, meditace a rituály,
  • tipy a triky pro sebe-péči,
  • individuální líčení či
  • fotografku, která Vaši krásu zachytí na fotkách.

Po tomto víkendu z Vás bude vyzařovat vyšší spokojenost, sebevědomí, láska či sebe-přijetí.

Kdo je Dagmar Kožinová?

Dagmar Kožinová se ve své práci zaměřuje především na harmonii s vlastním tělem a opětovnému navrácení k ženství a přirozenosti. Za ideální podobu každé ženy považuje stav, kdy žena miluje své tělo a žije s ním ve vnitřním souladu.

Podobné kurzy z kategorie

Řeč těla

0.0%
Ovládáte řeč těla? Umíte zaujmout a správně působit na své posluchače, …

Spojení emocí a boxu na webináři "Český Rocky" s Rosťou…

0.0%
Webinař: Český Rocky. Dne 1.6.2015 se uskuteční další webinář k produktu …

Ebook: 52 kroků ke změně

0.0%
Toto není typická kniha osobního rozvoje, ale kniha plných zajimavých …