Meditace, uvolnění těla a mysli - "Jayananda - jogové víkendy"Meditace, uvolnění těla a mysli - "Jayananda - jogové víkendy"0%

Marcel Harazím Živé setkání: Jayananda - jogové víkendyNa setkání s názvem "Jayananda - jogové víkendy" budete pečovat o Vaši duši pomocí kombinace jógových asán, dechových cvičení a meditace. Součástí víkendu je také tantrická jóga ze školy Shri Kali ášramu v Indii. Celým víkendem Vás bude provázet Marcem Harazím. Akce se koná ve dnech 17.7. – 19.7.2015 v Kubasově chalupě ve Sudislavi nad Orlicí.Pro koho je určeno setkání "Jayananda - jogové víkendy"?Tato akce je vhodná pro všechny, které zajímá téma jógy a aktivně jej praktikují či se o to chtějí pokusit. Předchozí zkušenosti nejsou nutné. Na co se můžete na akci "Jayananda - jogové víkendy" těšit?V rámci tohoto víkendu se vydáte za dobrodružstvím, ve kterém budete objevovat sami sebe pomocí tisíce let staré tantrické moudrosti o harmonii těla, ducha či vědomí. Na akci na Vás například čekáněkolik základních sestav jógových ásán,ranní meditace,povídání o tradiční tantře,bezkontaktní cvičení s dechem a energií z tantricko-šamanské kuchyně.Pomocí tantrických cvičení zlepšíte pružnost Vašeho těla, zpevníte svalstvo, odstraníte drobné zdravotní potíže či posílíte imunitní systém.Kdo je Marcel Harazím?Celý program jogového víkendu pro Vás připravil Marcel Harazím, který pomáhá mnoha lidem zorientovat se v sobě samém či proplout mezi osobními proměnami. Ve své práci spolupracuje s předníni českými i zahraničními terapeuty a lektory osobního rozvoje. 
2 800

Popis

Živé setkání: Jayananda - jogové víkendy

Na setkání s názvem "Jayananda - jogové víkendy" budete pečovat o Vaši duši pomocí kombinace jógových asán, dechových cvičení a meditace. Součástí víkendu je také tantrická jóga ze školy Shri Kali ášramu v Indii. Celým víkendem Vás bude provázet Marcem Harazím. Akce se koná ve dnech 17.7. – 19.7.2015 v Kubasově chalupě ve Sudislavi nad Orlicí.

Pro koho je určeno setkání "Jayananda - jogové víkendy"?

Tato akce je vhodná pro všechny, které zajímá téma jógy a aktivně jej praktikují či se o to chtějí pokusit. Předchozí zkušenosti nejsou nutné.

Na co se můžete na akci "Jayananda - jogové víkendy" těšit?

V rámci tohoto víkendu se vydáte za dobrodružstvím, ve kterém budete objevovat sami sebe pomocí tisíce let staré tantrické moudrosti o harmonii těla, ducha či vědomí. Na akci na Vás například čeká

  • několik základních sestav jógových ásán,
  • ranní meditace,
  • povídání o tradiční tantře,
  • bezkontaktní cvičení s dechem a energií z tantricko-šamanské kuchyně.

Pomocí tantrických cvičení zlepšíte pružnost Vašeho těla, zpevníte svalstvo, odstraníte drobné zdravotní potíže či posílíte imunitní systém.

Kdo je Marcel Harazím?

Celý program jogového víkendu pro Vás připravil Marcel Harazím, který pomáhá mnoha lidem zorientovat se v sobě samém či proplout mezi osobními proměnami. Ve své práci spolupracuje s předníni českými i zahraničními terapeuty a lektory osobního rozvoje. 

Podobné kurzy z kategorie

Nastartujte mysl během 28 dnů k vašemu rozvoji

0.0%
Nastartujte během 28 dnů svou mysl a žijte svůj život dle svých představ.

Jak aktivovat afirmace s Energy EFT

0.0%
Afirmace směřuje k pozitivnímu myšlení. Ebook Vám prozradí, jak si během …