Naučte se svádět ženy v kurzu "Akademie letního flirtu"Naučte se svádět ženy v kurzu "Akademie letního flirtu"0%

David Hůrka Video-kurz: Akademi letního flirtuLéto je v plném proudu a s ním přicházejí i letní lásky a flirty. David Hůrka pro všechny muže připravil program "Akademie letního flirtu", ve kterém Vás krok po kroku provede vším, co potřebujete znát pro úspěchy u něžného pohlaví.Pro koho je určen program "Akademie letního flirtu"?Tento program je vhodný pro všechny muže, nesmělé, nezkušené či pro ty z Vás, kteří se chtějí ve vztazích s ženami ještě zlepšit.Co je obsahem kurzu "Akademie letního flirtu"?V programu "Akademie letního flirtu" se dozvíte, jak efektivním způsobem zaujmout opačné pohlaví. Konkrétně se v tomto programu naučítejak se na léto vhodně připravit,jak to udělat, abyste za pouhé tři týdny vypadali skvěle,psychologii, jak v létě na ženy,jak úspěšně svádět v horkém letním období,jak svádět v parcích, u vody či u moře,techniky, které Vám zaručí okamžité rande,svádění v klubech, barech a nočních podnicích,jak zaujmout ženu prostřednictvím tance,jak ženu upřímně a účinně oslovit a jiné.V rámci kurzu se také můžete těšit na pracovní sešit s úkoly, které Vás zaručeně zavedou k ženským srdcím.Kdo je David Hůrka?David Hůrka se již nějaký čas věnuje osobnostnímu rozvoji, motivaci lidí, budování silného sebevědomí a koučování v mezilidských vztazích. Davidova stěžejní oblast zájmu se zaměřuje na umění svádění a komunikaci s opačným pohlavím. Davidovým posláním je motivovat muže tak, aby jejich život dostal nový rozměr a vážili si sami sebe.
4 828

Popis

Video-kurz: Akademi letního flirtu

Léto je v plném proudu a s ním přicházejí i letní lásky a flirty. David Hůrka pro všechny muže připravil program "Akademie letního flirtu", ve kterém Vás krok po kroku provede vším, co potřebujete znát pro úspěchy u něžného pohlaví.

Pro koho je určen program "Akademie letního flirtu"?

Tento program je vhodný pro všechny muže, nesmělé, nezkušené či pro ty z Vás, kteří se chtějí ve vztazích s ženami ještě zlepšit.

Co je obsahem kurzu "Akademie letního flirtu"?

V programu "Akademie letního flirtu" se dozvíte, jak efektivním způsobem zaujmout opačné pohlaví. Konkrétně se v tomto programu naučíte

  • jak se na léto vhodně připravit,
  • jak to udělat, abyste za pouhé tři týdny vypadali skvěle,
  • psychologii, jak v létě na ženy,
  • jak úspěšně svádět v horkém letním období,
  • jak svádět v parcích, u vody či u moře,
  • techniky, které Vám zaručí okamžité rande,
  • svádění v klubech, barech a nočních podnicích,
  • jak zaujmout ženu prostřednictvím tance,
  • jak ženu upřímně a účinně oslovit a jiné.

V rámci kurzu se také můžete těšit na pracovní sešit s úkoly, které Vás zaručeně zavedou k ženským srdcím.

Kdo je David Hůrka?

David Hůrka se již nějaký čas věnuje osobnostnímu rozvoji, motivaci lidí, budování silného sebevědomí a koučování v mezilidských vztazích. Davidova stěžejní oblast zájmu se zaměřuje na umění svádění a komunikaci s opačným pohlavím. Davidovým posláním je motivovat muže tak, aby jejich život dostal nový rozměr a vážili si sami sebe.

Podobné kurzy z kategorie

Ebook “Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí…

0.0%
Ebook: Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele. Osvojte si umění …

JustLove - rodinné konstelace

0.0%
Toto živé setkání Vám porádí, jak uvolnit tok lásky v rodinných i osobních …

Ebook: Jak zvládnout stres

0.0%
Stres je negativní faktor, který má nepříznivý vliv na Vaše zdraví. Tento …