Naučte se svádět ženy v kurzu "Akademie letního flirtu"Naučte se svádět ženy v kurzu "Akademie letního flirtu"0%

David Hůrka Video-kurz: Akademi letního flirtuLéto je v plném proudu a s ním přicházejí i letní lásky a flirty. David Hůrka pro všechny muže připravil program "Akademie letního flirtu", ve kterém Vás krok po kroku provede vším, co potřebujete znát pro úspěchy u něžného pohlaví.Pro koho je určen program "Akademie letního flirtu"?Tento program je vhodný pro všechny muže, nesmělé, nezkušené či pro ty z Vás, kteří se chtějí ve vztazích s ženami ještě zlepšit.Co je obsahem kurzu "Akademie letního flirtu"?V programu "Akademie letního flirtu" se dozvíte, jak efektivním způsobem zaujmout opačné pohlaví. Konkrétně se v tomto programu naučítejak se na léto vhodně připravit,jak to udělat, abyste za pouhé tři týdny vypadali skvěle,psychologii, jak v létě na ženy,jak úspěšně svádět v horkém letním období,jak svádět v parcích, u vody či u moře,techniky, které Vám zaručí okamžité rande,svádění v klubech, barech a nočních podnicích,jak zaujmout ženu prostřednictvím tance,jak ženu upřímně a účinně oslovit a jiné.V rámci kurzu se také můžete těšit na pracovní sešit s úkoly, které Vás zaručeně zavedou k ženským srdcím.Kdo je David Hůrka?David Hůrka se již nějaký čas věnuje osobnostnímu rozvoji, motivaci lidí, budování silného sebevědomí a koučování v mezilidských vztazích. Davidova stěžejní oblast zájmu se zaměřuje na umění svádění a komunikaci s opačným pohlavím. Davidovým posláním je motivovat muže tak, aby jejich život dostal nový rozměr a vážili si sami sebe.
4 828

Popis

Video-kurz: Akademi letního flirtu

Léto je v plném proudu a s ním přicházejí i letní lásky a flirty. David Hůrka pro všechny muže připravil program "Akademie letního flirtu", ve kterém Vás krok po kroku provede vším, co potřebujete znát pro úspěchy u něžného pohlaví.

Pro koho je určen program "Akademie letního flirtu"?

Tento program je vhodný pro všechny muže, nesmělé, nezkušené či pro ty z Vás, kteří se chtějí ve vztazích s ženami ještě zlepšit.

Co je obsahem kurzu "Akademie letního flirtu"?

V programu "Akademie letního flirtu" se dozvíte, jak efektivním způsobem zaujmout opačné pohlaví. Konkrétně se v tomto programu naučíte

  • jak se na léto vhodně připravit,
  • jak to udělat, abyste za pouhé tři týdny vypadali skvěle,
  • psychologii, jak v létě na ženy,
  • jak úspěšně svádět v horkém letním období,
  • jak svádět v parcích, u vody či u moře,
  • techniky, které Vám zaručí okamžité rande,
  • svádění v klubech, barech a nočních podnicích,
  • jak zaujmout ženu prostřednictvím tance,
  • jak ženu upřímně a účinně oslovit a jiné.

V rámci kurzu se také můžete těšit na pracovní sešit s úkoly, které Vás zaručeně zavedou k ženským srdcím.

Kdo je David Hůrka?

David Hůrka se již nějaký čas věnuje osobnostnímu rozvoji, motivaci lidí, budování silného sebevědomí a koučování v mezilidských vztazích. Davidova stěžejní oblast zájmu se zaměřuje na umění svádění a komunikaci s opačným pohlavím. Davidovým posláním je motivovat muže tak, aby jejich život dostal nový rozměr a vážili si sami sebe.

Podobné kurzy z kategorie

Nezapomenutelná paměť

0.0%
Víte proč lidé zapomínají? Chcete s tímto neduhem skoncovat a vytrénovat svou …

Milionové rady dle P.T. Barnuma

60.0%
Získejte 10 rad jak bý úspěšnější než vaši konkurenti.

Zvyšte Vaše charisma na akci “Charisma Day“

0.0%
Živé setkání: Charisma Day. Dne 25.7.2015 se v Brně uskuteční živá akce na …