Seminář: "Prožij léto naplno! Jak na svádění v létě?“Seminář: "Prožij léto naplno! Jak na svádění v létě?“0%

David Hůrka Seminář: Prožij léto naplno! Jak na svádění v létě?Na tento čtvrtek 2.7. 2015 od 18:00 hod. pro muže přichystal David Hůrka večerní seminář na téma" Prožij léto naplno! Jak na svádění v létě?". Jak již z názvu semináře vyplývá, dozvíte se zde, jak zapůsobit na něžné pohlaví v horkém letním počasí.Pro koho je seminář "Prožij léto naplno! Jak na svádění v létě?"Tato akce je určena pro všechny muže, kteří chtějí zažít inspirativní večer se zaměřením na téma - jak zaujmout opačné pohlaví.Na co se můžete na večerním semináři "Prožij léto naplno! Jak na svádění v létě“?Tento seminář Vám poslouží k rozšíření znalostí v oblasti pochopení žen. Naučíte se ženy milovat a užívat si jejich přítomnosti. Konkrétně se v rámci tří hodin můžete těšit naindikátory zájmu - jak poznat, že ženy májí o Vás zájem,jak oslovovat ženy na ulici, v parku či na koupaliště,jak svádět ženy na venkovních barech a diskotékách,jak ženy v létě svést v krátkém časovém úseku,jak ženy ohromit a svést je při tanci,ukázka magických momentů,techniky jak na Vás zapracovat,jak se stát neodolatelným magnetem pro něžné pohlaví,psychologie žen a pochopení jejich jednání,jak dostat ženu na rande.O autorovi večerního seminářeDavid Hůrka se již nějaký čas věnuje osobnostnímu rozvoji, motivaci lidí, budování silného sebevědomí a koučování v mezilidských vztazích. Davidova stěžejní oblast zájmu se zaměřuje na umění svádění a komunikaci s opačným pohlavím. Davidovým posláním je motivovat muže tak, aby jejich život dostal nový rozměr a vážili si sami sebe.
995

Popis

Seminář: Prožij léto naplno! Jak na svádění v létě?

Na tento čtvrtek 2.7. 2015 od 18:00 hod. pro muže přichystal David Hůrka večerní seminář na téma" Prožij léto naplno! Jak na svádění v létě?". Jak již z názvu semináře vyplývá, dozvíte se zde, jak zapůsobit na něžné pohlaví v horkém letním počasí.

Pro koho je seminář "Prožij léto naplno! Jak na svádění v létě?"

Tato akce je určena pro všechny muže, kteří chtějí zažít inspirativní večer se zaměřením na téma - jak zaujmout opačné pohlaví.

Na co se můžete na večerním semináři "Prožij léto naplno! Jak na svádění v létě“?

Tento seminář Vám poslouží k rozšíření znalostí v oblasti pochopení žen. Naučíte se ženy milovat a užívat si jejich přítomnosti. Konkrétně se v rámci tří hodin můžete těšit na

  • indikátory zájmu - jak poznat, že ženy májí o Vás zájem,
  • jak oslovovat ženy na ulici, v parku či na koupaliště,
  • jak svádět ženy na venkovních barech a diskotékách,
  • jak ženy v létě svést v krátkém časovém úseku,
  • jak ženy ohromit a svést je při tanci,
  • ukázka magických momentů,
  • techniky jak na Vás zapracovat,
  • jak se stát neodolatelným magnetem pro něžné pohlaví,
  • psychologie žen a pochopení jejich jednání,
  • jak dostat ženu na rande.

O autorovi večerního semináře

David Hůrka se již nějaký čas věnuje osobnostnímu rozvoji, motivaci lidí, budování silného sebevědomí a koučování v mezilidských vztazích. Davidova stěžejní oblast zájmu se zaměřuje na umění svádění a komunikaci s opačným pohlavím. Davidovým posláním je motivovat muže tak, aby jejich život dostal nový rozměr a vážili si sami sebe.

Podobné kurzy z kategorie

Nastartujte mysl během 28 dnů k vašemu rozvoji

0.0%
Nastartujte během 28 dnů svou mysl a žijte svůj život dle svých představ.

Uspět!

0.0%
Chcete uspět v tom co děláte? Pak musíte sladit několik důležitých věcí.

Jaký bude tvůj rok 2014 s Davidem Kiršem

0.0%
Jiří Vokáč Čmolík s Davidem Kiršem vám poradí, jak mít rok 2014 ještě lepší …