Doprovodný webinář k produktu "Máš potenciál"Doprovodný webinář k produktu "Máš potenciál"0%

Dáša a Tomáš Kašparovi Živé vysílání: "Máš potenciál"Dáša a Tomáš Kašparovi pro Vás dne 29.6. 2015 připravili online živé vysílání k produktu "Máš potenciál". V tomto webináři nahlédnete více do obsahu nabízeného kurzu.Pro koho je určen webinář "Máš potenciál"?Tento webinář je v hodný pro všechny, kteří chtějí zjistit více informací o kurzu s názvem "Máš potenciál".Co bude obsahem webináře k kurzu "Máš potenciál"?Na tomto semináři se kromě dalších informací o hlavním produktu "Máš potenciál" dozvíte, jak ve Vašem dosavadním životě učinit zásadní změny k lepšímu. Celým webinářem Vás budou provázet autoři kurzu. Můžete se těšit napříkladjak se vypořádat s Vaším strachem,jak dosáhnout změn směrem k lepšímu,jak zlepšit Vaše vztahy s ostatními lidmi,více informací o programu "Máš potenciál"jak celý program a jeho přínos hodnotí ti, kteří ho už úspěšně absolvovali,odpovědi na Vaše zvídavé otázky.O autorech živého vysílání “Máš potenciál“Tomáš Kašpar je odborníkem na osobnostní inteligenci a specialista na oddělování pravdy od lži. Tomáš také patří mezi uznávané a často zvané řečníky na různých firemních akcích. Dáša Kašparová je označována za průvodkyni autentického projevu se specializací na osobnost člověka a partnerské vztahy. Dáša je expertka na autentický projev jednotlivých lidí. Pomáhá mnoha lidem osvobodit jejich spoutaná srdce a vyjádřit tak jejich jedinečnost.
Zdarma

Popis

Živé vysílání: "Máš potenciál"

Dáša a Tomáš Kašparovi pro Vás dne 29.6. 2015 připravili online živé vysílání k produktu "Máš potenciál". V tomto webináři nahlédnete více do obsahu nabízeného kurzu.

Pro koho je určen webinář "Máš potenciál"?

Tento webinář je v hodný pro všechny, kteří chtějí zjistit více informací o kurzu s názvem "Máš potenciál".

Co bude obsahem webináře k kurzu "Máš potenciál"?

Na tomto semináři se kromě dalších informací o hlavním produktu "Máš potenciál" dozvíte, jak ve Vašem dosavadním životě učinit zásadní změny k lepšímu. Celým webinářem Vás budou provázet autoři kurzu. Můžete se těšit například

  • jak se vypořádat s Vaším strachem,
  • jak dosáhnout změn směrem k lepšímu,
  • jak zlepšit Vaše vztahy s ostatními lidmi,
  • více informací o programu "Máš potenciál"
  • jak celý program a jeho přínos hodnotí ti, kteří ho už úspěšně absolvovali,
  • odpovědi na Vaše zvídavé otázky.

O autorech živého vysílání “Máš potenciál“

Tomáš Kašpar je odborníkem na osobnostní inteligenci a specialista na oddělování pravdy od lži. Tomáš také patří mezi uznávané a často zvané řečníky na různých firemních akcích.

Dáša Kašparová je označována za průvodkyni autentického projevu se specializací na osobnost člověka a partnerské vztahy. Dáša je expertka na autentický projev jednotlivých lidí. Pomáhá mnoha lidem osvobodit jejich spoutaná srdce a vyjádřit tak jejich jedinečnost.

Podobné kurzy z kategorie

Ebook: Jak sebeláska léčí

0.0%
Jak sebeláska léčí. Ebook s titulem “Jak sebeláska léčí“ od expertky v oblasti …