Rozpoznejte signály Vašeho těla s produktem "Karty pro tvůj den"Rozpoznejte signály Vašeho těla s produktem "Karty pro tvůj den"0%

Dagmar Kožinová Karty pro tvůj denDagmar Kožinová pro Vás připravila sadu karet s názvem "Karty pro tvůj den", které Vás naučí naslouchat Vašemu tělu a jeho signálům. Každý den si tak můžete ujasnit, co je pro Vás a Vaše tělo skutečně důležité. Pro koho jsou "Karty pro tvůj den" určeny?Tyto karty jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí zábavnou formou odhalit důležité skutečnosti.Charakteristika "Karet pro tvůj den"V této sadě je obsaženo celkem 32 karet, které Vám pomohou navrátit se k vlastnímu tělu, rozpoznat jeho signály a uvědomovat si pocity a jejich roli v našem životě. Každý den si vytažením dané karty ujasníte, co je pro Vás opravdu důležité. S pomocí těchto karet můžete také předejít únavě, špatné náladě a dokonce i nemocím. O autorce "Karet pro tvůj den"Dagmar Kožinová se ve své práci zaměřuje především na harmonii s vlastním tělem a opětovnému navrácení k ženství a přirozenosti. Za ideální podobu každé ženy považuje stav, kdy žena miluje své tělo a žije s ním ve vnitřním souladu.
150

Popis

Karty pro tvůj den

Dagmar Kožinová pro Vás připravila sadu karet s názvem "Karty pro tvůj den", které Vás naučí naslouchat Vašemu tělu a jeho signálům. Každý den si tak můžete ujasnit, co je pro Vás a Vaše tělo skutečně důležité.

Pro koho jsou "Karty pro tvůj den" určeny?

Tyto karty jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí zábavnou formou odhalit důležité skutečnosti.

Charakteristika "Karet pro tvůj den"

V této sadě je obsaženo celkem 32 karet, které Vám pomohou navrátit se k vlastnímu tělu, rozpoznat jeho signály a uvědomovat si pocity a jejich roli v našem životě. Každý den si vytažením dané karty ujasníte, co je pro Vás opravdu důležité. S pomocí těchto karet můžete také předejít únavě, špatné náladě a dokonce i nemocím.

O autorce "Karet pro tvůj den"

Dagmar Kožinová se ve své práci zaměřuje především na harmonii s vlastním tělem a opětovnému navrácení k ženství a přirozenosti. Za ideální podobu každé ženy považuje stav, kdy žena miluje své tělo a žije s ním ve vnitřním souladu.

Podobné kurzy z kategorie

Video-kurz: Mám se ráda

0.0%
Mám se ráda. Sebeláska je základním jádrem osobního rozvoje. Pokud jste se …

Naplněné vztahy

0.0%
Na webináři zjistíte jak vztah posunout dále tak, aby byli spokojeni oba …

Auto s koly

0.0%
Vtipný průvodce pro začínájící motoristy.