Silné energetické pole s "Kvantovými energetickými prstenci"Silné energetické pole s "Kvantovými energetickými prstenci"0%

Katarina Zacharova Kvantové energetické prstenceUžitečný nástroj pod názvem "Kvantové energetické prstence" Vám poslouží k vytvoření energetického pole a osvícených prostorů. Tyto magické prstence pro Vás připravila Marie Diamond.Pro koho jsou "Kvantové energetické prstence" určeny?Tyto prstence jsou určeny pro všechny, kteří chtějí s jejich pomocí zvýšit energii prostoru i svou. Co jsou "Kvantové energetické prstence"?Prstence slouží k vytvoření energetického pole a jsou všestranně použitelné. Můžete je například umístit na sprchovou hlavici, čímž zvýšíte energii vody či je nosit u sebe pro vyšší vitalitu a udržování se ve střehu.Jednotlivé prstence jsou vyrobeny na základě poznatků z dob starověkého Egypta. Můžete si vybrat mezi různými velikostmi prstenců, všechny vyzařují kvantové pole, ale rozdíl je v rozsahu, které dokážou ovlivnit. Kdo je Marie Diamond?Maria Diamond se již více než 20 let věnuje oblasti poradenství podnikatelům, producentům a různých umělcům po celém světě. Pomohla mnoha známým tvářím dosáhnout žádoucího úspěchu ve všech důležitých oblastech lidského života. 
120 EUR

Popis

Kvantové energetické prstence

Užitečný nástroj pod názvem "Kvantové energetické prstence" Vám poslouží k vytvoření energetického pole a osvícených prostorů. Tyto magické prstence pro Vás připravila Marie Diamond.

Pro koho jsou "Kvantové energetické prstence" určeny?

Tyto prstence jsou určeny pro všechny, kteří chtějí s jejich pomocí zvýšit energii prostoru i svou.

Co jsou "Kvantové energetické prstence"?

Prstence slouží k vytvoření energetického pole a jsou všestranně použitelné. Můžete je například umístit na sprchovou hlavici, čímž zvýšíte energii vody či je nosit u sebe pro vyšší vitalitu a udržování se ve střehu.Jednotlivé prstence jsou vyrobeny na základě poznatků z dob starověkého Egypta. Můžete si vybrat mezi různými velikostmi prstenců, všechny vyzařují kvantové pole, ale rozdíl je v rozsahu, které dokážou ovlivnit.

Kdo je Marie Diamond?

Maria Diamond se již více než 20 let věnuje oblasti poradenství podnikatelům, producentům a různých umělcům po celém světě. Pomohla mnoha známým tvářím dosáhnout žádoucího úspěchu ve všech důležitých oblastech lidského života. 

Podobné kurzy z kategorie

Mentální techniky pro efektivní změnu návyků

0.0%
Návyky snadno. V programu odborníka na mentální mysl Dragana Vujoviče s …

Jak si vytvořit vlastní povolání

0.0%
Většina lidi dělá práci, jež je nebaví. Tento ebook pomáhá lidem uvědomit si …

Feng Shui - vztahy na druhou

0.0%
Obsahem živého setkání je např. partnerství, osobní směry pro lásku a jejich …