Zvyšte Vaše charisma na akci “Charisma Day“



Zvyšte Vaše charisma na akci “Charisma Day“



0%

Peter Sasín Živé setkání: Charisma DayDne 25.7.2015 se v Brně uskuteční živá akce na téma "Charisma Day", ve které se s pomocí Petera Sasína zaměříte na Vaše charisma. Na tomto setkání se přesvědčíte o něčem, v co moc lidí nevěří - že charisma se dá efektivní formou trénovat.Pro koho je akce "Charisma Day" určena?Tato živá akce je vhodná pro všechny, kteří chtějí zapracovat na svém charismatu a získat tak větší vliv, více energie, silnější sebevědomí a tím být úspěšnější i v pracovním životě. O setkání "Charisma Day"Obsah akce "Charisma Day" je opravdu bohatý a zajisté si odnesete mnoho nezapomenutelných zážitků a pozitivních proměn. Čeká na Vás mnoho účinných tipů, jak se stát o mnoho sebevědomějších a efektivnějším leadrem či užitečné nástroje pro snadné využití v reálném životě. Konkrétně na akci "Charisma Day" zakusíte tyto tématajemství přirozeně sebevědomých lidí,podvědomé strategie, které používají uznávaní vůdci,jak získat nové přátele a vhodně zapůsobit na lidi,jak strhnout a nadchnout své okolí ať už z řad zákazníků, kolegů, přátel či rodiny,neverbální charisma a jeho silný vliv,efektivní práce s Vaším hlasem aCharisma-Booster-System, se kterým odhalíte zajímavé techniky.O autorovi Peteru SasínoviPeter je odborník v oblasti Neuro Lingvistického programování (NLP), řeči těla a hypnózy. Je také tvůrcem jednoho z nejtvrdších rétorických výcviků v podmínkách českého a slovenského prostředí. Peterova přítomnost také nesmí chybět na významných mezinárodních konferencích a firemních akcích či v podobě článků v manažerských a vzdělávacích periodikách "The Vision", "GoodWill" či "Zisk". Peter je dále znám prostřednictvím knižního bestselleru "Triumf".
2 450

Popis

Živé setkání: Charisma Day

Dne 25.7.2015 se v Brně uskuteční živá akce na téma "Charisma Day", ve které se s pomocí Petera Sasína zaměříte na Vaše charisma. Na tomto setkání se přesvědčíte o něčem, v co moc lidí nevěří - že charisma se dá efektivní formou trénovat.

Pro koho je akce "Charisma Day" určena?

Tato živá akce je vhodná pro všechny, kteří chtějí zapracovat na svém charismatu a získat tak větší vliv, více energie, silnější sebevědomí a tím být úspěšnější i v pracovním životě.

O setkání "Charisma Day"

Obsah akce "Charisma Day" je opravdu bohatý a zajisté si odnesete mnoho nezapomenutelných zážitků a pozitivních proměn. Čeká na Vás mnoho účinných tipů, jak se stát o mnoho sebevědomějších a efektivnějším leadrem či užitečné nástroje pro snadné využití v reálném životě. Konkrétně na akci "Charisma Day" zakusíte tyto téma

  • tajemství přirozeně sebevědomých lidí,
  • podvědomé strategie, které používají uznávaní vůdci,
  • jak získat nové přátele a vhodně zapůsobit na lidi,
  • jak strhnout a nadchnout své okolí ať už z řad zákazníků, kolegů, přátel či rodiny,
  • neverbální charisma a jeho silný vliv,
  • efektivní práce s Vaším hlasem a
  • Charisma-Booster-System, se kterým odhalíte zajímavé techniky.

O autorovi Peteru Sasínovi

Peter je odborník v oblasti Neuro Lingvistického programování (NLP), řeči těla a hypnózy. Je také tvůrcem jednoho z nejtvrdších rétorických výcviků v podmínkách českého a slovenského prostředí. Peterova přítomnost také nesmí chybět na významných mezinárodních konferencích a firemních akcích či v podobě článků v manažerských a vzdělávacích periodikách "The Vision", "GoodWill" či "Zisk". Peter je dále znám prostřednictvím knižního bestselleru "Triumf".

Podobné kurzy z kategorie

Odhalení Cernu

0.0%
Webinář Jiřího Vokáče Čmolíka s profesorem Janem Rakem z Cernu.

Učebnice Sebelásky

0.0%
Učebnice Sebelásky. Tištěná kniha s názvem "Učebnice Sebelásky" od autorky …

Udělejte si vánoční pohodu bez stresu

0.0%
Osvojte si metody a postupy jak pracovat se stresem a obavami, tak abyste je …