Pěstujte vstřícný vztah k sobě samé pomocí "Sebeláskových šperků"Pěstujte vstřícný vztah k sobě samé pomocí "Sebeláskových šperků"0%

Alice Kirš Sebeláskový šperkTvůrkyně edice Ženy ženám pro Vás připravily speciální kolekci "Sebeláskových šperků". Každý šperk či medailonek v sobě skrývá důležitou myšlenku - afirmaci, která vyjádří Váš životní postoj. Pro koho jsou "Sebeláskové šperky" určeny?Tyto šperky jsou určeny pro všechny ženy a dívky, které se mají rády a chtějí tuto informaci říct celému světu.O "Sebeláskových špercích"S pomocí těchto speciálních medailonků budete lépe praktikovat zdravý a vstřícný vztah k sobě sama. Jednotlivé šperky s nesoucí afirmací Vás podpoří a zároveň všem ukáží, že se máte dostatečně ráda. Můžete si vybrat ze tří variantmodrá varianta s textem "Mám báječný vztah sama se sebou",žlutá variant s textem "Narodila jsem se, abych byla šťastná, ne normální“ a růžová varianta s textem "Jsem jaká jsem... I tak se mám ráda“.Jednotlivé medailonky jsou o průměru 2,5 cm s doplněním skleněné kytičky, lístečku a kovovým srdíčkem. Obrázek je zalitý křišťálovou pryskyřicí.O autorovi “Sebeláskových šperků“Jak již bylo zmíněno, tyto medilonky spadají do edice Ženy ženám, konkrétně je pro Vás připravila Brida, žena, která se označuje za věčného snílka. Má ráda život a svou práci, ve které se zaměřuje na výrobu šperků.
399

Popis

Sebeláskový šperk

Tvůrkyně edice Ženy ženám pro Vás připravily speciální kolekci "Sebeláskových šperků". Každý šperk či medailonek v sobě skrývá důležitou myšlenku - afirmaci, která vyjádří Váš životní postoj.

Pro koho jsou "Sebeláskové šperky" určeny?

Tyto šperky jsou určeny pro všechny ženy a dívky, které se mají rády a chtějí tuto informaci říct celému světu.

O "Sebeláskových špercích"

S pomocí těchto speciálních medailonků budete lépe praktikovat zdravý a vstřícný vztah k sobě sama. Jednotlivé šperky s nesoucí afirmací Vás podpoří a zároveň všem ukáží, že se máte dostatečně ráda. Můžete si vybrat ze tří variant

  • modrá varianta s textem "Mám báječný vztah sama se sebou",
  • žlutá variant s textem "Narodila jsem se, abych byla šťastná, ne normální“ a
  • růžová varianta s textem "Jsem jaká jsem... I tak se mám ráda“.

Jednotlivé medailonky jsou o průměru 2,5 cm s doplněním skleněné kytičky, lístečku a kovovým srdíčkem. Obrázek je zalitý křišťálovou pryskyřicí.

O autorovi “Sebeláskových šperků“

Jak již bylo zmíněno, tyto medilonky spadají do edice Ženy ženám, konkrétně je pro Vás připravila Brida, žena, která se označuje za věčného snílka. Má ráda život a svou práci, ve které se zaměřuje na výrobu šperků.

Podobné kurzy z kategorie

Zvyšte Vaše charisma na akci “Charisma Day“

0.0%
Živé setkání: Charisma Day. Dne 25.7.2015 se v Brně uskuteční živá akce na …

Tištěná kniha: Návod na ženy

0.0%
Dana-Sofie Šlancarová a Erik HutterNávod na ženyaneb průvodce moderního muže …