Poznejte sama sebe na semináři "Síla ženy" s Dagmar KožinovouPoznejte sama sebe na semináři "Síla ženy" s Dagmar Kožinovou0%

Dagmar Kožinová Živé setkání: Síla ženyVíkendový sebepoznávací seminář s názvem "Síla ženy" se uskuteční v průběhu dvou dnů od 21.8.2015. Naleznete zde svoji skutečnou hodnotu a stanete se tak silnou ženou, které potřebuje Vaše okolí. Celým seminářem Vás bude provázet Dagmar Kožinová. Pro koho je seminář "Síla ženy" určen?Tento seminář je vhodný zejména pro všechny ženy, které chtějí objevit a poznat svou vnitřní sílu a poznat tak samy sebe a svou pravou tvář. O semináři "Síla ženy"V rámci tohoto nabytého víkendu se můžete těšit na mnoho témat, které se zaměří na Váš vztah k sobě sama. Naučíte se milovat a přijímat taková jaká jste v celé své kráse. Konkrétně se bude hovořit o sebevědomí, vlastních hodnotách a možnostech,sebedůvěře a jejím zvyšování,sebeúctě k sobě samé,sebelásce čisebepřijetí.Celý seminář "Síla ženy" trvá 2,5 dne a odehrává se v krásném prostředí Hodonína v Centru Kulatá Brána. O autorce akce "Síla ženy"Dagmar Kožinová se ve své práci zaměřuje především na harmonii s vlastním tělem a opětovnému navrácení k ženství a přirozenosti. Za ideální podobu každé ženy považuje stav, kdy žena miluje své tělo a žije s ním ve vnitřním souladu.
2 990

Popis

Živé setkání: Síla ženy

Víkendový sebepoznávací seminář s názvem "Síla ženy" se uskuteční v průběhu dvou dnů od 21.8.2015. Naleznete zde svoji skutečnou hodnotu a stanete se tak silnou ženou, které potřebuje Vaše okolí. Celým seminářem Vás bude provázet Dagmar Kožinová.

Pro koho je seminář "Síla ženy" určen?

Tento seminář je vhodný zejména pro všechny ženy, které chtějí objevit a poznat svou vnitřní sílu a poznat tak samy sebe a svou pravou tvář.

O semináři "Síla ženy"

V rámci tohoto nabytého víkendu se můžete těšit na mnoho témat, které se zaměří na Váš vztah k sobě sama. Naučíte se milovat a přijímat taková jaká jste v celé své kráse. Konkrétně se bude hovořit o

  • sebevědomí, vlastních hodnotách a možnostech,
  • sebedůvěře a jejím zvyšování,
  • sebeúctě k sobě samé,
  • sebelásce či
  • sebepřijetí.

Celý seminář "Síla ženy" trvá 2,5 dne a odehrává se v krásném prostředí Hodonína v Centru Kulatá Brána.

O autorce akce "Síla ženy"

Dagmar Kožinová se ve své práci zaměřuje především na harmonii s vlastním tělem a opětovnému navrácení k ženství a přirozenosti. Za ideální podobu každé ženy považuje stav, kdy žena miluje své tělo a žije s ním ve vnitřním souladu.

Podobné kurzy z kategorie

Ebook Dany-Sofie Šlancarové "7 návyků efektivní Cyklické…

0.0%
Ebook: 7 návyků efektivní Cyklické ženy. Titul s názvem "7 návyků efektivní …

Laskavé rodičovství

0.0%
Komunikujte se svými dětmi a vychovávejte z nich schopné lidi.