Webinář Dragana Vujoviče "Ve správný čas akce na správném místě"Webinář Dragana Vujoviče "Ve správný čas akce na správném místě"0%

Dragan Vujovič Webinář: Ve správný čas akce na správném místěDne 16.7.2015 od 20:00 hod. se koná webinář na téma "Ve správný čas akce na správném místě", budete si tedy povídat o správném načasování a konání důležitých věcí. Celým webinářem Vás provede odborník na lidskou mysl Dragan Vujovič. Pro koho je živé vysílání "Ve správný čas akce na správném místě" určen?Toto vysílání je určeno pro všechny, kteří chtějí dělat správné věci ve správný čas. O webináři "Ve správný čas akce na správném místě"Jak již bylo řečeno, na tomto online vysílání se bude povídat o tématu důležitosti se ocitnout ve správný čas na správném místě a vykonat náležitou správnou akci. Webinář "Ve správný čas akce na správném místě" s Draganem Vujovičem Vám například poradí, jak se ve správných situacích ocitat mnohem častěji, jak činit správné věci a mnohem víc. O autorovi webináře "Ve správný čas akce na správném místě"Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.
Zdarma

Popis

Webinář: Ve správný čas akce na správném místě

Dne 16.7.2015 od 20:00 hod. se koná webinář na téma "Ve správný čas akce na správném místě", budete si tedy povídat o správném načasování a konání důležitých věcí. Celým webinářem Vás provede odborník na lidskou mysl Dragan Vujovič.

Pro koho je živé vysílání "Ve správný čas akce na správném místě" určen?

Toto vysílání je určeno pro všechny, kteří chtějí dělat správné věci ve správný čas.

O webináři "Ve správný čas akce na správném místě"

Jak již bylo řečeno, na tomto online vysílání se bude povídat o tématu důležitosti se ocitnout ve správný čas na správném místě a vykonat náležitou správnou akci. Webinář "Ve správný čas akce na správném místě" s Draganem Vujovičem Vám například poradí, jak se ve správných situacích ocitat mnohem častěji, jak činit správné věci a mnohem víc.

O autorovi webináře "Ve správný čas akce na správném místě"

Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.

Podobné kurzy z kategorie

Webinář Jiřího Vokáče Čmolíka “Emoce v kvantové fyzice a…

0.0%
Emoce v kvantové fyzice a umění. Jiří Vokáč Čmolík a jeho hosté si pro Vás …

Síla hlasu, moc slova a náš vnitřní dialog

0.0%
Jednodenní program s hlasovou trenérkou a lektorkou Monikou Kubasovou s názvem …