Sestavení Osobní vizeSestavení Osobní vize93%

Simona Bodláková Každá cesta má svůj začátek, trasu i cíl. Je krásně vědět, za čím jdu, kam směřují moje kroky, tj. mít osobní vizi. Osobní vize je osobní dokument, který nám dává směr, udržuje nás na cestě, i když se nám právě nedaří a pomáhá rozhodovat se v obtížných situacích. Je to dokument, který má obrovskou hodnotu. Při sestavování osobní vize nepotřebujeme umět nic jiného než být sami sebou, poslouchat své vnitřní já - svou vnitřní moudrost. Když si to dovolíme - v životě i businessu - dosahujeme našich cílů tvořivě, efektivně a v souladu s našimi hodnotami. Sestavování osobní vize je proces, který zabere kus Vašeho času. Při jeho tvorbě si ale ujasníte mnoho věcí, zjistíte, které aktivity ve Vašem životě mají jaký význam a proč, kam zaměřit Vaši pozornost a co Vás naopak brzdí. Koučovací program Osobní vize je dlouhý 6 koučovacích hodin osobně v Praze nebo po Skype ve zvýhodněné ceně 8,500 Kč.Výstupem je jednostránkový dokument, který si sami sestavíte, kerý má dlouhodobou platnost a vysokou hodnotu. Navíc si ujasníte mnoho zajímavých věcí sami o sobě, o Vašich vztazích, činnostech a hodnotách.
8 500

Popis
Každá cesta má svůj začátek, trasu i cíl. Je krásně vědět, za čím jdu, kam směřují moje kroky, tj. mít osobní vizi. Osobní vize je osobní dokument, který nám dává směr, udržuje nás na cestě, i když se nám právě nedaří a pomáhá rozhodovat se v obtížných situacích. Je to dokument, který má obrovskou hodnotu. 
Při sestavování osobní vize nepotřebujeme umět nic jiného než být sami sebou, poslouchat své vnitřní já - svou vnitřní moudrost. Když si to dovolíme - v životě i businessu - dosahujeme našich cílů tvořivě, efektivně a v souladu s našimi hodnotami. Sestavování osobní vize je proces, který zabere kus Vašeho času. Při jeho tvorbě si ale ujasníte mnoho věcí, zjistíte, které aktivity ve Vašem životě mají jaký význam a proč, kam zaměřit Vaši pozornost a co Vás naopak brzdí. Koučovací program Osobní vize je dlouhý 6 koučovacích hodin osobně v Praze nebo po Skype ve zvýhodněné ceně 8,500 Kč.Výstupem je jednostránkový dokument, který si sami sestavíte, kerý má dlouhodobou platnost a vysokou hodnotu. Navíc si ujasníte mnoho zajímavých věcí sami o sobě, o Vašich vztazích, činnostech a hodnotách.
Podobné kurzy z kategorie

WEBINÁŘ: Cyklické podnikání z pláže

0.0%
Jak je možné „cyklicky podnikat z pláže“ ? Na webináři dostanete odpovědi …

Cesta pravého muže 2

0.0%
Projekt pro opravdové muže, kteří již něchtějí být chlapci. Nežijete na plný …

30 denní emailový koučink Štěstí na dosah

0.0%
Naučíte se žít životem, který bude naplněn štěstím.Dostanete ode mě 10 emailů …