Získejte silné charisma díky webináři "Magické prvky charisma"Získejte silné charisma díky webináři "Magické prvky charisma"0%

Peter Sasín Webinář: Magické prvky charismaPodívejte se na záznam velice inspirativního webináře s názvem "Magické prvky charisma", ve kterém se hovořilo na téma silného charisma. Celým online vysíláním Vás bude provádět známý odborník Peter Sasín. Pro koho je webinář "Magické prvky charisma" určenTeto webinář je pro všechny, kteří chtějí více poodhalit tajemství silného a sebevědomého charismatu a jeho klíčové prvky. O vysilání "Magické prvky charisma"Jak již bylo zmíněno, celým webinářem se neslo téma charismatu. Dozvíte se také o Charisma-Booster-Systému, s jehož pomocí Vaše charisma zaznamená rychlý růst. Můžete očekávat tato tématatajemná schopnost, jak charismatičtí lidé využívají své vnitřní zdroje,nenápadný, ale velmi účinný způsob, jak změnit Vaše vystupování tak, aby působilo efektivně na druhé,užitečnou techniku, jak dlouhodobě ovlivnit vnímání druhých,postup, jak to udělat, aby si druhá strana myslela, že vyhrála, ale přitom se na Vás nalepila jako magnet.V závěru vysílání se také může těšit na zajímavé otázky a odpovědi.O autorovi online vysílání “Magické prvky charisma“Peter je odborník v oblasti Neuro Lingvistického programování (NLP), řeči těla a hypnózy. Je také tvůrcem jednoho z nejtvrdších rétorických výcviků v podmínkách českého a slovenského prostředí. Peterova přítomnost také nesmí chybět na významných mezinárodních konferencích a firemních akcích či v podobě článků v manažerských a vzdělávacích periodikách "The Vision", "GoodWill" či "Zisk". Peter je dále znám prostřednictvím knižního bestselleru "Triumf".
Zdarma

Popis

Webinář: Magické prvky charisma

Podívejte se na záznam velice inspirativního webináře s názvem "Magické prvky charisma", ve kterém se hovořilo na téma silného charisma. Celým online vysíláním Vás bude provádět známý odborník Peter Sasín.

Pro koho je webinář "Magické prvky charisma" určen

Teto webinář je pro všechny, kteří chtějí více poodhalit tajemství silného a sebevědomého charismatu a jeho klíčové prvky.

O vysilání "Magické prvky charisma"

Jak již bylo zmíněno, celým webinářem se neslo téma charismatu. Dozvíte se také o Charisma-Booster-Systému, s jehož pomocí Vaše charisma zaznamená rychlý růst. Můžete očekávat tato témata

  • tajemná schopnost, jak charismatičtí lidé využívají své vnitřní zdroje,
  • nenápadný, ale velmi účinný způsob, jak změnit Vaše vystupování tak, aby působilo efektivně na druhé,
  • užitečnou techniku, jak dlouhodobě ovlivnit vnímání druhých,
  • postup, jak to udělat, aby si druhá strana myslela, že vyhrála, ale přitom se na Vás nalepila jako magnet.

V závěru vysílání se také může těšit na zajímavé otázky a odpovědi.

O autorovi online vysílání “Magické prvky charisma“

Peter je odborník v oblasti Neuro Lingvistického programování (NLP), řeči těla a hypnózy. Je také tvůrcem jednoho z nejtvrdších rétorických výcviků v podmínkách českého a slovenského prostředí. Peterova přítomnost také nesmí chybět na významných mezinárodních konferencích a firemních akcích či v podobě článků v manažerských a vzdělávacích periodikách "The Vision", "GoodWill" či "Zisk". Peter je dále znám prostřednictvím knižního bestselleru "Triumf".

Podobné kurzy z kategorie

Webinář Aleše Kaliny "Jak nebýt otrokem životních jistot"

0.0%
Webinář: Jak nebýt otrokem životních jistot. Aleš Kalina společně s Denisou …

První krok k hojnosti

0.0%
Co mají společné peníze a Feng Shui? Víte jak naladit své okolí na hojnost? …

Poznejte sama sebe na semináři "Síla ženy" s Dagmar…

0.0%
Živé setkání: Síla ženy. Víkendový sebepoznávací seminář s názvem "Síla ženy" …