Webinář Dragana Vujoviče "Jak intuice usnadňuje rozhodování"Webinář Dragana Vujoviče "Jak intuice usnadňuje rozhodování"0%

Dragan Vujovič Webinář: Jak intuice usnadňuje rozhodováníZáznam webináře na téma "Jak intuice usnadňuje rozhodování" poskytne Vašemu životu důležitou inspiraci v mnoha klíčových otázkách. Webinář pro Vás uspořádal odborník na mentální mysl Dragan Vujovič.Pro koho je webinář "Jak intuice usnadňuje rozhodování" určenToto online živé vysílání je určeno všem, kteří mají zájem se více dozvědět o tom, jak funguje intuice a jak s její pomocí změnit svůj život. O webináři "Jak intuice usnadňuje rozhodování"Jak již bylo řečeno, hlavním tématem, které se nese celým webinářem, je intuice. Dragan Vujovič si na pomoc přizval Jana Jelínka, který má letité zkušenosti s intuicí a milerád se s Vámi o ně podělí. Toto vysílání Vás může inspirovat k nastolení změn, protože dostanete odpovědi na životní otázky jako např. kam směřuje v současné době Váš život,jaký byt či nemovitost si koupit,změnit zaměstnání či nikoliv.Na tyto otázky a mnohé jiné Vám dá odpovědi Vaše intuice. O autorovi vysílání "Jak intuice usnadňuje rozhodování"Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.
Zdarma

Popis

Webinář: Jak intuice usnadňuje rozhodování

Záznam webináře na téma "Jak intuice usnadňuje rozhodování" poskytne Vašemu životu důležitou inspiraci v mnoha klíčových otázkách. Webinář pro Vás uspořádal odborník na mentální mysl Dragan Vujovič.

Pro koho je webinář "Jak intuice usnadňuje rozhodování" určen

Toto online živé vysílání je určeno všem, kteří mají zájem se více dozvědět o tom, jak funguje intuice a jak s její pomocí změnit svůj život.

O webináři "Jak intuice usnadňuje rozhodování"

Jak již bylo řečeno, hlavním tématem, které se nese celým webinářem, je intuice. Dragan Vujovič si na pomoc přizval Jana Jelínka, který má letité zkušenosti s intuicí a milerád se s Vámi o ně podělí. Toto vysílání Vás může inspirovat k nastolení změn, protože dostanete odpovědi na životní otázky jako např.

  • kam směřuje v současné době Váš život,
  • jaký byt či nemovitost si koupit,
  • změnit zaměstnání či nikoliv.

Na tyto otázky a mnohé jiné Vám dá odpovědi Vaše intuice.

O autorovi vysílání "Jak intuice usnadňuje rozhodování"

Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.

Podobné kurzy z kategorie

Základy efektivní komunikace - webinář "Mistr komunikace"

0.0%
Mistr komunikace. Na Webináři "Mistr komunikace", který pro Vás organizuje …

Objevte Váš skutečný potenciál díky kurzu "Máš potenciál"

0.0%
Video-kurz: Máš potenciál. Online kurz s názvem "Máš potenciál" se zaměřuje na …

Přijímám svůj strach

0.0%
Přijímám svůj strach. Tímto online programem s titulem “Přijímám svůj strach“ …