Terapeutická meditace "Přepis limbického otisku"Terapeutická meditace "Přepis limbického otisku"0%

Denisa Palečková Živé setkání: Přepis limbického otiskuZačátkem srpna 2. 8. 2015 od 16.00 hod. v Praze se uskuteční meditační seminář na téma "Přepis limbického otisku", v rámci kterého se můžete těšit na terapeutická cvičení inspirovaná metodou Eleny Tonetti. Celá akce je velice osvobozující a připravili ji pro Vás Denisa Říha Palečková a Richard Vojík. Pro koho je stkání "Přepis limbického otisku" určenoTato akce je přístupná všem, bez potřeby jakékoli vstupní znalosti či praktických zkušeností s metodou přepisu limbického otisku. O živém setkání "Přepis limbického otiskuV rámci této akce se můžete těšit na hlubokou inspirující relaxaci či ukotvení vnitřního já. Pomocí metod rozpuštění starých vzorců posílíte energii, radost, svěžest a lásku ve Vašem životě. Metoda zaměřena na přepis limbických otisků, která je vytvořena Elenou Tonetti, Vám umožní objevit nové možnosti a svobodu. Prostřednictvím řízení vnitřní cesty si znovu projdete Vaším prenatálním obdobím, zrozením, dětstvím, dospíváním až po současnost. Na akci "Přepis limbického otisku" získáte také užitečné nástroje pro vědomou transformaci škodlivých přesvědčení související s Vaší prací či tělem.O autorech akce "Přepis limbického otisku"Denisa Palečková se zaměřuje na oblast intimity a přináší nové metody, jak intimitu správným způsobem využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a růst osobního potenciálu. Denisu můžete znát také jako průkopnici tzv. tantrické masáže v podmínkách českého prostředí.Richard Vojík společně s Denisou vede kurzy zaměřující se na celostní smyslné masáže (tantra) pro páry i pro jednotlivce. Dále je Richard zakladatel projektu Tentraspa.cz a EASE (The European Academy of Somatic Education).Podívejte se na krátké video, ve kterém se více dozvíte o chystané akci “Přepis limbického otisku“.  
990

Popis

Živé setkání: Přepis limbického otisku

Začátkem srpna 2. 8. 2015 od 16.00 hod. v Praze se uskuteční meditační seminář na téma "Přepis limbického otisku", v rámci kterého se můžete těšit na terapeutická cvičení inspirovaná metodou Eleny Tonetti. Celá akce je velice osvobozující a připravili ji pro Vás Denisa Říha Palečková a Richard Vojík.

Pro koho je stkání "Přepis limbického otisku" určeno

Tato akce je přístupná všem, bez potřeby jakékoli vstupní znalosti či praktických zkušeností s metodou přepisu limbického otisku.

O živém setkání "Přepis limbického otisku

V rámci této akce se můžete těšit na hlubokou inspirující relaxaci či ukotvení vnitřního já. Pomocí metod rozpuštění starých vzorců posílíte energii, radost, svěžest a lásku ve Vašem životě. Metoda zaměřena na přepis limbických otisků, která je vytvořena Elenou Tonetti, Vám umožní objevit nové možnosti a svobodu. Prostřednictvím řízení vnitřní cesty si znovu projdete Vaším prenatálním obdobím, zrozením, dětstvím, dospíváním až po současnost. Na akci "Přepis limbického otisku" získáte také užitečné nástroje pro vědomou transformaci škodlivých přesvědčení související s Vaší prací či tělem.

O autorech akce "Přepis limbického otisku"

Denisa Palečková se zaměřuje na oblast intimity a přináší nové metody, jak intimitu správným způsobem využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a růst osobního potenciálu. Denisu můžete znát také jako průkopnici tzv. tantrické masáže v podmínkách českého prostředí.

Richard Vojík společně s Denisou vede kurzy zaměřující se na celostní smyslné masáže (tantra) pro páry i pro jednotlivce. Dále je Richard zakladatel projektu Tentraspa.cz a EASE (The European Academy of Somatic Education).

Podívejte se na krátké video, ve kterém se více dozvíte o chystané akci “Přepis limbického otisku“.

 

Podobné kurzy z kategorie

Probuďte své sebevědomí (10.5.2015)

0.0%
Máte problém žádat o to, co chcete?Cítíte se málo průbojní? Potřebujete …

Efektivní učení

0.0%
Efektivní učení. Pokud nevíte, jak se učit mnohem rychleji a účinněji než …

Image = základ vašeho úspěchu

0.0%
Nechte si poradit od Davida Hůrky, odborníka na osobní rozvoj v oblasti image.