Seminář pro ženy "Vedení ženských kruhů"Seminář pro ženy "Vedení ženských kruhů"0%

Dagmar Kožinová Seminář: Vedení ženských kruhůSpeciální akce s názvem "Vedení ženských kruhů" Vám ukáže důležitost ženské pospolitosti. Dozvíte se, jak ženské kruhy vede Dagmar Kožinová, která Vás bude celou víkendovou akcí provázet. Konkrétně se jedná o termín 4.9. - 6.9.2015 v Hodoníně Centru Kulatá brána. Pro koho je setkání "Vedení ženských kruhů"Tento seminář je určen pro všechny ženy, které vidí význam v ženské pospolitosti, ženských setkáních a zároveň tak nutnost podpory dalších žen.O setkání "Vedení ženských kruhů"Začátek semináře bude zahájen ženskými kruhy, které jsou vždy jedinečné dle skupiny žen, které se sejdou. Čeká Vás sdílení, meditace, tanec, sebepoznání či sebeseznámení. V sobotu se zaměříte na jednotlivé části ženských kruhů a získáte poznatky, jak vést danou část. V posledním dnu akce "Vedení ženských kruhů" se zaměříte na Vás a Vaše kruhy. Konkrétně si zde osvojítejak být dostatečnou oporou pro jiné ženy,jak otevírat jejich srdce,jak v nich probudit plamínek života,jak zlepšit jejich život,jak posílit jejich ženství, jak se stát průvodkyní aj.  O autorce víkendového setkání "Vedení ženských kruhů"Dagmar Kožinová se ve své práci zaměřuje především na harmonii s vlastním tělem a opětovnému navrácení k ženství a přirozenosti. Za ideální podobu každé ženy považuje stav, kdy žena miluje své tělo a žije s ním ve vnitřním souladu. 
3 590

Popis

Seminář: Vedení ženských kruhů

Speciální akce s názvem "Vedení ženských kruhů" Vám ukáže důležitost ženské pospolitosti. Dozvíte se, jak ženské kruhy vede Dagmar Kožinová, která Vás bude celou víkendovou akcí provázet. Konkrétně se jedná o termín 4.9. - 6.9.2015 v Hodoníně Centru Kulatá brána.

Pro koho je setkání "Vedení ženských kruhů"

Tento seminář je určen pro všechny ženy, které vidí význam v ženské pospolitosti, ženských setkáních a zároveň tak nutnost podpory dalších žen.

O setkání "Vedení ženských kruhů"

Začátek semináře bude zahájen ženskými kruhy, které jsou vždy jedinečné dle skupiny žen, které se sejdou. Čeká Vás sdílení, meditace, tanec, sebepoznání či sebeseznámení. V sobotu se zaměříte na jednotlivé části ženských kruhů a získáte poznatky, jak vést danou část. V posledním dnu akce "Vedení ženských kruhů" se zaměříte na Vás a Vaše kruhy. Konkrétně si zde osvojíte

  • jak být dostatečnou oporou pro jiné ženy,
  • jak otevírat jejich srdce,
  • jak v nich probudit plamínek života,
  • jak zlepšit jejich život,
  • jak posílit jejich ženství, jak se stát průvodkyní aj. 

O autorce víkendového setkání "Vedení ženských kruhů"

Dagmar Kožinová se ve své práci zaměřuje především na harmonii s vlastním tělem a opětovnému navrácení k ženství a přirozenosti. Za ideální podobu každé ženy považuje stav, kdy žena miluje své tělo a žije s ním ve vnitřním souladu. 

Podobné kurzy z kategorie

Objevte Váš skutečný potenciál díky kurzu "Máš potenciál"

0.0%
Video-kurz: Máš potenciál. Online kurz s názvem "Máš potenciál" se zaměřuje na …

Bod ZLOMU a příběhy TRANSFORMACE

0.0%
Jiří Vokáč Čmolík vám představí bod zlomu některých slavných osobností.